Be Tomo Cruise' o pančių: buvusi jo žmona pasielgė taip, kaip nedrįso penkerius metus

Katie Holmes / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-05 19:18
Slapti dalykai anksčiau ar vėliau išaiškėja, net jei pavyko juos slėpti ilgai. Taip nutiko buvusiai aktoriaus Tomo Cruise'o žmonai Katie Holmes.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Neseniai aktorė lankėsi savo mylimojo Jamie Foxxo butiko atidarymo šventėje Niujorke. Jamie Foxxas atidarė saulės akinių butiką „Prive Revaux“. Katie Holmes šventėje elgėsi santūriai, o štai pats šeimininkas iš džiaugsmo ar dėl reklamos bėgiojo, šokinėjo, lipo ant palangės ir kabinosi į rankenas improvizuotame metro. Tačiau kartu jiedu nepozavo.

Iki šiol pora negalėjo viešinti savo jausmų. Kalbama, kad to iš aktorės per skyrybas pareikalavo jos buvęs vyras Tomas Cruise'as – penkerius metus viešumos negalėjo pasiekti jokia žinia apie naują Katie Holmes gyvenimą. Manoma, kad Katie Holmes su mylimuoju Jamie Foxxu susitikinėja nuo 2013-ųjų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Katie Holmes per plauką nenusižengė buvusio garsaus vyro reikalavimui nesirodyti su simpatijomis viešumoje metai po skyrybų: aktorė buvo nufotografuota šokanti su Jamie Foxxu vieno labdaros renginio metu. Netrukus Jamie Foxxui pavyko užglaistyti bręstantį skandalą duodant interviu „Entertainment Tonight“ – jis teigė, kad gandai apie romaną yra juokingi ir išgalvoti. Šių metų rugsėjį fotografams pavyko užfiksuoti Katie Holmes susikibusią už rankų su Jamie Foxxu ilsintis Malibu.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
zmones24.lt
zmones24.lt

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai