Be tėvo augęs Petras Daunys: „Labai noriu šeimos“

Petro Daunio 29-asis gimtadienis / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-17 16:57
Jaunosios kartos atlikėjas Petras Daunys televizijos projektų žiūrovams – puikiai žinomas. Jis priešais televizijos kameras yra ir dainavęs, ir šokęs. Nesunku ir įsiminti tokį dailų vyrą rudomis akimis bei garbanotais plaukais. Tačiau tiek žiniasklaidos dėmesio, kiek jis gauna pastarosiomis savaitėmis, Petras, matyt, nebuvo gavęs niekada gyvenime. Šiuo metu renginių organizatorei Rasai Barauskaitei meilę puoselėjančio atlikėjo karjera klostosi puikiai ir Petras netrukus žada pristatyti savo naują dainą.

29-erių Petro kelias į muzikos pasaulį buvo vingiuotas. Jis dirbo prabangiame restorane Londone, žaidė krepšinį ir svajojo apie NBA. Tačiau, matyt, ne veltui jis tapo dainininku. Petras – legendinio gitaros virtuozo Stasio Daunio sūnus, kadaise muzikavęs grupėje „Estradinės melodijos“ ir grojęs su Edmundu Kučinsku, Simonu Donskovu bei Stasiu Povilaičiu.

Tačiau savo tėvo Petras neprisimena. Kai berniukui buvo vos pusantrų, jo tėvas mirė susirgęs plaučiu vėžiu. P.Daunys kartais pasvajoja – jei tėvas būtų gyvas, jie dabar gal ir ne vieną dainą galėtų kartu sukurti.

Koncertas „A Tribute to Michael Buble by Petras Daunys“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Koncertas „A Tribute to Michael Buble by Petras Daunys“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Petras neslepia: nors jo vaikystė prabėgo gražiame kurorte Palangoje, ji nebuvo lengva. Jo mama, likusi su dviem vaikais, vos pragyveno iš minimalaus atlyginimo. O kai Petrui buvo aštuoneri, mama palikusi vaikus išvyko uždarbiauti į Londoną. „Labai noriu šeimos, nes pats jos neturėjau“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakoja Petras.

Dainininkas, dar būdamas mokinys, dalyvavo televiziniame projekte „Chorų karai“. Tuomet buvo pakviestas į „Lietuvos talentus“, „Šok su manimi“ projektą bei „X faktorių“.

Petras Daunys/Asmeninio archyvo nuotr.
Petras Daunys/Asmeninio archyvo nuotr.

Televizijos projektai neretai sulaukia kritikos, nes, tarsi, iškelia jaunus žmones į žinomumo padanges, leidžia patikėti, kad prasidėjo tobula karjera scenoje ir ji tęsis amžinai. Tačiau po projekto naujai iškepti artistai lieka vieni, kartais – taip ir nebesulaukia darbo pasiūlymų.

Petras patikina, kad jau seniai pragyvena iš muzikos, o kurį laiką jam pajamas atneša ir jo žinomumas. Petras dirbo radijo stotyje, o dabar kartais veda ir renginius. Žinomas vyras neslepia – jei nori kokybiškai muzikuoti, turi ir daug investuoti. Petras ką tik išleido naują vasarišką dainą, už kurią nepagailėjo net kelių tūkstančių eurų.

Apie planus turėti šeimą, sunkią vaikystę, sėkmes ir nesėkmes projektuose sekmadienį 20 val. Delfi TV kanalo gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ papasakos Petras Daunys.

Naujausi straipsniai