Be rankos ir dalies plaučių gimęs vyras stebina savo sportiniais sugebėjimais

Luke'as Ericsonas / Kadras iš vaizdo įrašo
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Net ir būdamas mažas, havajietis Luke'as Ericsonas visuomet jautėsi savarankiškas ir niekada neprašė aplinkinių pagalbos, o užaugęs ryžosi pasauliui ir visiems negalią turintiems žmonėms įrodyti, kad pasiduoti neverta niekada, rašoma „The Daily Mail“.

Havajuose gyvenantis L. Ericsonas gimė be kairės rankos ir dalies plaučių, tačiau ši negalia vaikinui nuo pat vaikystės nė kiek netrukdė gyventi.

Nuo pat jaunų dienų vaikinas didžiąją savo laiko dalį praleisdavo sporto salėje, kurioje didino ne tik savo raumenų masę, bet ir ištvermingumą. Būtent dėl to šiuo metu jis savo sugebėjimu net ir viena ranka daryti atsispaudimus priverstų raudonuoti ne vieną sportišką vyriškį.

Tiesa, Luke'as Ericsonas tikrai nenori puikuotis, veikiau atvirkščiai – sukūręs savo treniruočių vaizdo įrašų seriją jis siekia įkvėpti negalią turinčius žmones ir jiems įrodyti, kad kurios nors kūno dalies neturėjimas tikrai nėra trukdis gyventi visavertį gyvenimą.

Motyvacijos kupiną ir įkvepiantį tinklalapį sukūręs Luke'as Ericsonas džiaugiasi, kad jo kuriami vaizdo įrašai daugeliui žmonių padėjo liautis savęs gailėtis ir pagaliau pradėti gyventi.

Taip pat skaitykite: 10 sprendimų, kurių niekada nesigailėsite

„Kasdien sulaukiu krūvos padėkos laiškų iš žmonių, kuriuos mano istorija privertė įveikti visus barjerus ir suimti savo gyvenimą į rankas“, – džiaugiasi Luke'as Ericsonas ir atskleidžia, kad būtent šie laiškai įvėpė jį sukurti dokumentinį filmą apie savo patirtį gyvenant su negalia.

Tiesa, rankos neturintis ir be dalies plaučių gimęs vakinas turi ir kitų sveikatos bėdų. Dar vaikystėje jam buvo diagnozuota skoliozė (stuburo išlinkimas į šoną), o prieš aštuonerius metus – ir pirmojo tipo cukrinis diabetas. Vis dėlto net ir šios diagnozės vaikino niekuomet nestabdė.

„Aš niekada nemačiau priežasties, kodėl vieno ar kito užsiėmimo aš negalėčiau daryti pats. Aš mėgstu plaukioti banglete, laipioti uolomis ar užsiimti krosfitu (aukšto intensyvumo funkcinių treniruočių programa, kurioje derinama jėga, ištvermė, greitis, koordinacija ir vikrumas. – Red.), negalia užsiimant šiomis veiklomis man niekada netrukdė“, – pasakoja Luke'as Ericsonas.

Vaikinas sporto salėje lankydavosi jau nuo pat jaunų dienų, tačiau krosfitu užsiiminėti jis pradėjo tik prieš dvejus metus. Tiesa, iš pradžių jis darydavo tik specialiai jam pritaikytus pratimus, tačiau pastaraisiais metais L. Ericsonas nustojo save varžyti ir pradėjo treniruotis taip, kaip visi kiti.

Taip pat skaitykite: 100 dalykų, kuriuos privalote padaryti savo gyvenime

Įkvepiančiuose vaizdo įrašuose havajietis tikina, kad riboti savęs dėl negalios ar kitų pasiteisinimų tikrai neverta, nes gyvename tik vieną kartą.

„Turime tik vieną kūną ir vieną gyvenimą, todėl praleistą laiką šioje Žemėje turime kiek įmanoma labiau išnaudoti. Nėra nieko geriau nei jaustis ir būti sveikam, bet ir savo negalios kaip pasiteisinimo nereikėtų naudoti.

Žmonės dažnai sugalvoja įvairių priežasčių ir pasiteisinimų, kad tik ko nors nedarytų: neužsiimtų mėgstama veikla, nedirbtų mėgstamo darbo ar tiesiog nesistengtų dėl santykių. Jie leidžia, kad įvairios baimės sutrukdytų jiems būti laimingiems. Nereikia taip daryti. Neleiskite, kad kas nors sutrukdytų jums būti laimingiems!“, – skatina Luke'as Ericsonas.

Vaizdo įraše žiūrėkite, kaip be rankos gimęs vaikinas sugeba vikriai daryti prisitraukimus, atsispaudimus ar kitaip sportuoti:

Skaitykite daugiau