Be nuolatinio vokalisto likę „Happyendless“ paruošė naujienų – net du albumus

„Happyendless“ / Manto Headshooter nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 13:36
Penki metai tylos, tiek pat metų intensyvaus darbo. Scenoje ilgai nesirodęs vienas populiariausių Lietuvos elektroninės muzikos duetų „Happyendless“ nepoilsiavo – duetas vasario 3 d. pristatys naujausią savo albumą „Kinetika“. Jo pristatymas vyks Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kurį lydės įspūdingas vizualizacijų šou.

Naujasis „Happyendless“ albumas „Kinetika“ bus išleistas net dviem formatais – skaitmeniniu ir viniline plokštele.

„Tokį sprendimą pasirinkome todėl, kad labai norėjome vinilinės plokštelės, bet dar labiau – pristatyti visus naujus kūrinius, kuriuos sukūrėme per pastaruosius metus. O jų yra daug, gerokai daugiau nei telpa vinilinėje plokštelėje. Todėl ribotu tiražu išleistoje plokštelėje klausytojai ras 8 visiškai naujus kūrinius, o skaitmeniniame albume net 14“, – pasakoja „Happyendless“ nariai Andrius Kauklys ir Marius Narbutis.

Į sceną grįžtanti grupė naujienų turi ir daugiau – „Happyendless“ neliko nuolatinio vokalisto (daug metų juo buvo Saulius Prusaitis), todėl visi albume „Kinetika“ skambėsiantys kūriniai įrašyti vis su kitu Lietuvos atlikėju.

Mintis, kad kiekvieną kūrinį galima įrašyti vis su kitu atlikėju, pasirodė netgi labai gera.

„Nutiko labai natūralus dalykas – visi turėjome daug darbų, projektų, reikėjo dėliotis prioritetus, o juos susidėliojus paaiškėjo, kad yra skirtumų. Taip galiausiai iš trijulės tapome duetu, o mintis, kad kiekvieną kūrinį galima įrašyti vis su kitu atlikėju, pasirodė netgi labai gera. Turime daugybę talentingų, dainuojančių draugų, o šis naujas grupės formatas suteikė galimybę padirbėti su visais jais“, – pokyčiais džiaugiasi vaikinai.

Naujojo „Happyendless“ albumo viršelį taip pat puoš dėmesio vertas kūrinys – Jono Jurciko darbas. Sužavėti kylančių raketų piešinio grupės nariai nepabūgo iššūkio – 4 metrų piešinį teko pritaikyti albumo formatui. „Džiaugiamės, kad įsigiję „Kinetiką“ gerbėjai turės ne tik ką išgirsti, bet ir pamatyti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai