Be makiažo įžymybės nesiskiria nuo mūsų? Gražuolės, kurios nebijo savo tikrojo veido

Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-24 10:22
Dažnai jas matome tik žurnalų puslapiuose. Holivudas atrodo tarsi kitas pasaulis, tobulų kūnų ir veidų karalystė, į kurią paprastam mirtingajam užklysti nevalia. Tačiau daugelis įžymybių yra visiškai paprastos ir nesidrovi nusimesti ne tik prabangių suknelių, bet ir pasirodyti be makiažo.

Aktorė, šokėja ir dainininkė Jennifer Lopez – viena gražiausių moterų muzikos pasaulyje. Nuo pat savo karjeros pradžios ji žavi įmatriais apdarais ir nepriekaištinga išvaizda. Tačiau į penktąją dešimtį įkopusi Jen visiškai nesisieloja, jei vieną dieną neapsilanko pas vizažistę. Ji drąsiai pozuoja be makiažo ir savo dukrai Emme rodo pavyzdį, kad natūralios moterys – pačios gražiausios.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

????

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Ekstravagantiškoji Lady Gaga taip pat neatsilieka nuo lotynų amerikietės. Žydų kraujo turinti atlikėja nors ir stengiasi visą pasaulį priversti išsižioti, kuomet žingsniuoja raudonu kilimu, bet „mažiesiems monstrams“ (taip žvaigždė vadina savo gerbėjus) leidžia į ją pažvelgti ir vos prabudusią ryte.

Shakira, kuri yra daugelio vyrų svajonė ir grožio etalonas merginoms, dažnai nepersistengia naudodama kosmetikos priemones, bet atsižvelgiant į tai, kad moteriai jau keturiasdešimt... Ji atrodo pritrenkiančiai. Ir be makiažo, ir su juo.

Adivinen a quien le salió el rey en el roscón? Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on

Visitor on set! #MeEnamoréVideo

A post shared by Shakira (@shakira) on

Drakonų princesė Emilia Clarke yra puikus pavyzdys to, ką gali grimas filmavimo aikštelėje. Šių dienų populiariausiame seriale „Sostų karai“ vaidinanti aktorė daugeliui pažįstama iš ilgų šviesių plaukų ir vandenyno žydrumo akių. Tiesa, realiame gyvenime ji visiškai kitokia. Nei kiek nepanaši į Deineris Targarien, kurią įkūnija legendiniame pasakojime. 30-metė didžiuojasi tamsiais plaukais ir natūraliu grožiu.

Well well well.... It sure looks like, #goodhairdaysarehereagain #cantwashthis... ????????

A post shared by @emilia_clarke on

„Nusivylusi namų šeimininkė“ Eva Longoria yra visai nenusivylusi. Šiuo metu ji išgyvena auksinį savo amžių. Už trečiojo vyro ištekėjusi moteris spinduliuoja pasitikėjimu. Ji režisuoja, vaidina, kovoja už lotynų amerikiečių teises JAV.

Paprastai juodais akių šešėliais ir kūno spalvos lūpų dažais savo grožį ryškinanti moteris nuostabiai atrodo ir be šių dviejų kosmetikos priemonių.

#TBT

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Filme „Dar nebučiuota“ vaidinusi Drew Barrymore taip pat prisideda prie už natūralumą pasisakančių garsenybių būrio. Ir tokia ji kaipmat „išbučiuojama“ viso pasaulio. Moteris neslepia, kad be jokios kosmetikos gyventi paprasčiau, o ypač, kai taip dievini keliones. Juk paslėptas po makiažo sluoksniu veidas retai kada nusidažo bronziniu įdegiu. Drew dažnai dalijasi fotografijomis iš kelionių, skirtingų viešbučių ir net susitikimų. Ji iš tų moterų, kurios į gatvę be makiažo išeiti nebijo.

It's here. And it's beautiful. Good bright morning to you 2017!

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai