Be kelnaičių ant raudonojo kilimo nufotografuota Chrissy Teigen pasijuokė pati iš savęs

Chrissy Teigen ir kadras iš „Šeimos bičo“ / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-24 11:42
Sekmadienį modelis Chrissy Teigen per Amerikos muzikos apdovanojimus buvo pasipuošusi itin drąsia suknele, po kuria nevilkėjo kelnaičių, o nuotraukos, kuriose matyti intymiausia jos kūno vieta, greitai apskriejo internetą.

Chrissy Teigen nestokoja gero humoro jausmo ir neieško žodžio kišenėje, tad ir apie šį incidentą, kuris bet kurią kitą moterį būtų sugniuždęs, turėjo ką pasakyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kelnaičių atsisakiusi Chrissy Teigen ant raudonojo kilimo parodė viską

Pirmiausia dieną po apdovanojimų ji pasidalijo nuotraukų koliažu iš Amerikos muzikos apdovanojimų ir padėkojo savo įvaizdžio kūrėjams bei atsiprašė visų, ką „psichologiškai ar fiziškai sužalojo“ jos vaginos, kurią ji pavadino žargonu „hooha“, vaizdas. Garsenybės prie tokių nuotraukų dažniausiai parašo, kas juos rengė, šukavo ir padažė, o šmaikštuolė Chrissy Teigen be viso to dar pažymėjo ir kliniką, kurioje jai lazeriu buvo pašalinti gaktos plaukai.​

Kiek vėliau modelio dėmesį patraukė ir internete paplitęs memas su jos nuotrauka, kur ji lyginama su personažu iš animacinio serialo „Šeimos bičas“ („Family Guy“). Chrissy Teigen tai pasirodė labai juokinga, tad ji nedvejodama memu pasidalijo savo pačios „Instagram“ paskyroje.

Apie tai, kaip Chrissy Teigen buvo nufotografuota be kelnaičių, viename interviu prakalbo ir jos vyras dainininkas Johnas Legendas, tuo metu ant raudonojo kilimo fotografams pozavęs kartu su ja.

„Fotografas privalėjo pagauti tiksliai tobulą kampą ir momentą, (kad padarytų tokias nuotraukas), – šią savaitę Johnas Legendas sakė per interviu su „Extra“. – Jeigu žmones tokie dalykai gundo ar džiugina, tai yra jų reikalas, tai tiesiog mažytė akimirka, kuri buvo įamžinta fotokamera. Man labai patiko suknelė ir maniau, kad ji puiki. Nuoširdžiai kalbant, mes nerimavome, kad gali išpulti tokia akimirka, tad tai patikrinome – žiūrėjome, (kaip suknelė atrodo), kai ji eina. Sakiau „atrodo gerai, panašu, kad viskas puiku (ir nieko nesimato)“. Bet akivaizdu, kad jeigu fotografas yra pakankamai išradingas, jis suras tą vieną akimirką“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai