BBC žurnalistė netyčia paskelbė apie karalienės Elizabeth II mirtį

Karalienė Elizabeth II Romoje susitiko su popiežiumi Pranciškum. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį viena BBC žurnalistė ant kojų sukėlė viso pasaulio žiniasklaidą – ji netyčia paskelbė, kad mirė Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II (89 m.).

BBC reporterė Ahmen Khawaja savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad karalienė Elizabeth II paguldyta į ligoninę, o netrukus pasirodė ir kita žinutė, skelbianti, kad karalienė mirė.

Cituodami BBC žurnalistę, žinutę apie monarchės mirtį spėjo paskelbti ir tokie žiniasklaidos grandai kaip amerikiečių CNN ar vokiečių „Bild“.

Tačiau netrukus Ahmen Khawaja ir BBC atsiprašė – žinutes ji paskelbė netyčia ir jos greitai buvo ištrintos. Šios žinutės greičiausiai buvo parašytos iš anksto, kad jeigu iš tiesų karalienė mirtų, apie tai būtų kuo skubiau pranešta. Deja, bet šios žinutės per klaidą buvo publikuotos.

Bakingamo rūmai taip pat užtikrino, kad karalienė Elizabeth II ne tik kad yra gyva ir sveika, bet kaip tik šiandien dar ir dalyvauja oficialiame renginyje. Sutapimas, tačiau karalienė iš tiesų lankėsi ligoninėje, bet tai tebuvo kasmetinis sveikatos patikrinimas.

Skaitykite daugiau