Baumilų dukra Smiltė Rugsėjo 1-ajai pati išsirinko suknelę ir užtikrino – ji pasiruošusi

Dainė ir Donatas Baumilos su dukra Smilte / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rugsėjo 1-oji – svarbi šventė ne tik mokyklinukams ir jų tėvams. Ši diena ne ką mažiau svarbi ir tiems, kurie dar tik ruošiasi į mokyklą ir nuo šių metų privalomai pradeda lankyti paruošiamąją klasę. Ketvirtadienį į parengiamąją grupę dukrą Smiltę išleido Donatas Baumila su žmona, teisininke Daine Baumile.

„Nesvarbu, kad tai dar nėra toji tikroji pirma klasė. Vaikams ir paruošiamoji grupė – svarbus įvykis. Smiltė žino, kad čia – šventė, dar likus kelioms savaitėms klausinėjo, domėjosi ir laukė su džiaugsmu“, – Žmonės.lt kalbėjo Dainė.

Pasak jos, dukra jau pati iš anksto pasiruošė suknelę, pasimatavusi ją likus kelioms dienoms iki Rugsėjo 1-osios užtikrino – ji pasiruošusi naujiems, nebe tik žaidimų, bet ir mokslo metams.

Dainės ir Donato Baumilų dukra Smiltė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Aišku, to ypatingo jausmo dar nėra. Vis tiek, paruošiamoji grupė – dar ne mokykla. Turbūt kitąmet to jaudulio bus daugiau“, – kalbėjo Dainė.

Smiltė priešmokyklinę klasę lankys kartu su tais pačiais vaikais, su kuriais jau kelerius metus kasdien leido laiką darželyje „Gintarėlis“ – jį mergaitė lanko nuo dvejų su puse metų.

„Jai patinka žaisti su vaikais, ji mėgsta juos, nebijo užkalbinti nepažįstamų, randa kalbą su bendraamžiais, greit susiranda naujų draugų“, – pasakojo mergaitės mama.

Ji džiaugiasi, kad šiemet dukra jau bus pratinama mokyklai, užsiims ne tik žaidimais, psichologiškai per metus pasiruoš pirmai klasei.

Dainės ir Donato Baumilų dukra Smiltė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Smiltė nori į mokyklą. Nors ji visko nori, yra labai smalsi. Darželyje jau spėjo išbandyti daugybę būrelių, ieško savęs. Pradžioje šoko, paskui pabodo – ėmė dainuoti, vėliau vėl nusprendė šokti. Dabar jau kurį laiką lanko dailės pamokas ir net savarankiškai nusprendė pasimokyti anglų kalbos – sužinojome, kai auklėtoja paskambinusi pasakė, kad Smiltės nėra sąrašuose, bet ji ateina į pamokas. Mums, kaip tėvams, dėl to tik smagu“, – kalbėjo Dainė.

Baumilos sako jau svarstantys, į kokią mokyklą kitąmet leisti savo atžalą, nors konkrečios – dar neišsirinko. Pasak Dainės, svarbiausia – ne pati mokykla, o geri, kompetentingi mokytojai.

Dainė ir Donatas Baumilos dukrą Smiltę išlydėjo į paruošiamąją klasę (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau