Basa Tailando džiunglėse: atlikėja Geleibra pristato „Eurovizijai“ skirtos dainos vaizdo klipą

Geleibra ir dainos „Aš Jaučiu Tave“ vaizdo klipo kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-20 13:06
Šeštadienį nacionalinėje Eurovizijos dainų atrankoje debiutuosianti atlikėja Geleibra į sceną žengs su daina „Aš jaučiu tave“, kurios vaizdo klipas gimė kelionės po Tailandą metu.

Emocinį dviejų žmonių ryšį, išlikusį ir po vieno iš jų mirties, savo kūrinyje apdainuojanti Gabrielė Urbonaitė-Geleibra apie tai, jog pateko į nacionalinę atranką, sužinojo jau keliaudama. Taip atlikėjai pasitaikė neeilinė galimybė vaizdo klipą dainai nufilmuoti ne Lietuvoje, o egzotiškuose kraštuose. Šią progą ji išnaudojo su kaupu.

„Filmavimai truko dvi dienas. Per jas tikrai netrūko sunkumų – teko per džiungles kopti ant krioklio, šokti ant medžio šaknų ir slidžių akmenų, o taip pat – nerti į vandenį vilkint ilgą sijoną, – pasakojo Geleibra. – Taip net įgijau nardymo baimę, nes kylant į vandens paviršių sijone susipainiojo kojos ir jau galvojau, kad nebeišnirsiu.“

Geleibra
Geleibra

Tai, jog klipe užfiksuota gamta – ne atsitiktinumas. Įspūdingose Tailando džiunglėse basa klaidžiojusi Geleibra vos sukūrusi dainą, galvojo ją įamžinti ir laukinės gamtos vaizdais.

„Mano dainoje labai daug gamtos tematikos. Todėl visada norėjau filmuoti klipą joje, o ne didmiestyje ar uždaroje erdvėje, – sakė ji. – Skrisdama į Tailandą nusprendžiau, kad turiu tai ten ir padaryti. Nežinojau ar pavyks atrasti lokaciją, kuri atspindėtų dainos nuotaiką, tačiau keliaujant ir matant 500 metų senumo medžius, aukštus krioklius ir džiungles klausimų nebeliko.“

Geleibros „Eurovizijai“ skirta daina „Aš jaučiu tave“:

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama