Barselonoje apsilankęs Audrius Janonis tapo itin įžūlios vagystės liudininku: „Šlykštu net pagalvoti“

Audrius Janonis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-04 13:34
Prieš keletą dienų dainininkas, TV projektų dalyvis Audrius Janonis sugrįžo iš kelionės. Žinomas vaikinas su bičiuliais pirmą kartą lankėsi Barselonoje. Iš vieno labiausiai Europoje turistų lankomo miesto Audrius parsivežė daugybę puikių įspūdžių, apie tūkstantį nuotraukų, o išvykos metu tapo itin ciniškos ir įžūlios vagystės, kurios iki šiol negali pamiršti, liudininku.

„Buvau ten keturias dienas, tai mano pirmas kartas Ispanijoje. Aplankiau tik Barseloną, prieš rudens sezoną norėjosi pailsėti, patirti naujų įspūdžių, paskutines vasaros dienas norėjau praleisti ypatingai“, – pasakojo A. Janonis.

Tai, kad keletą paskutinių vasaros dienų turės laisvas, dainininkas sužinojo likus pusantros savaitės iki kelionės. Tuomet jis ir ėmė ieškoti bilietų, kuriuos įsigyti jam pavyko gana greitai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Orai kelionės metu pasitaikė labai karšti. Būtent tokie Audriui ir patinka. Dienomis ten 30-ies laipsnių karštis, naktimis – 26 laipsniai.

„Man buvo pats tas, negaliu pakęsti šalčio“, – šypsodamasis kalbėjo A.Janonis.

A.Janonis, viešėdamas Barselonoje, daug fotografavo. Vaikinas taip vertino laiką, kurį gali skirti pasižvalgymui mieste, kad norėjo įamžinti kiekvieną akimirką. Iš keturias dienas trukusios kelionės Audrius parsivežė apie tūkstantį nuotraukų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Teko nemažai pasilinksminti klubuose ir baruose, labai daug visko apžiūrėjome. Gražių pastatų ir įvairių erdvių, aplankėme daug įdomių vietų, parkų. Labai patiko vietiniai žmonės. Kaip pasakojo viena moteris, su kuria susipažinau, šimtai tūkstančių ispanų neturi darbo, šalis apimta krizės, bet žmonės ten džiaugiasi gyvenimu. Matyt, jie gyvi savo puikiu oru ir kultūra. Ispanai yra labai šilti, norintys bendrauti, kalbėtis. Lietuviai, palyginti su ispanais, daug šaltesni“, - ispanų temperamentu žavisi A.Janonis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Paklaustas apie naktinį Barselonos gyvenimą, Audrius pasakojo, kad vietiniai į naktinius klubus dažniausiai eina tik pasisėdėję baruose iki maždaug antros valandos ryto. Anot pašnekovo, kai yra galimybė nuolat džiaugtis puikiu oru, žmonės neskuba lįsti į naktinius klubus. Atlikėjas su bičiuliais bandė ieškoti naktinio klubo po atviru dangumi, skaitė apie jį internete, tačiau surasti tokios pasilinksminimo vietos nepavyko.

„Radome tik bariukus paplūdimyje, bet ir juose buvo labai linksma“, – šypsodamasis kelionės prisiminimais dalijosi Audrius.

Vaikinas su bičiuliais apsilankė ir Barselonos paplūdimyje, tačiau deginimuisi ir maudynėms kelionės metu daug laiko neskyrė. Kadangi viešnagė Ispanijoje buvo pirmoji, bičiuliai nutarė daugiau dėmesio skirti pasižvalgymui, o ne tingiam poilsiui.

„Nenorėjome daug laiko praleisti veltui, norėjome kuo daugiau visko pamatyti. Praktiškai iki vidurnakčio vaikštinėdavome po miestą, o naktimis eidavome pasilinksminti. Paplūdimyje buvome dvi dienas po maždaug valandą“, – pasakojo jis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, A.Janonis atskleidė apsilankęs vietoje, kuri daugeliui palieka puikius įspūdžius, tačiau atlikėją ji truputį nuvylė. „Aplankiau zoologijos sodą, kuris man ne itin patiko. Ruonių ir delfinų šou buvo labai prasti. Klaipėdos delfinariumas, ypač po renovacijos, yra daug gražesnis, o delfinų šou jame kur kas įspūdingesni. Pats parkas Barselonoje yra labai didelis, bet dėl ypatingai karšto oro dauguma gyvūnų buvo pasislėpę, tad tai taip pat turėjo įtakos tam, kad zoosodas manęs nesužavėjo“, - įspūdžiais dalijosi ką tik iš Barselonos grįžęs dainininkas.

Bičiuliai taip pat lankėsi Güell parke, apžiūrėjo, stebuklingo grožio Montjuic šviesos ir muzikos fontanus, rajoną, pavadinimu Barceloneta, apsilankė prie „kaulų namų“ (La Casa Batillo), buvo El Raval gatvelėje, Sagrada Familia bažnyčioje ir daugelyje kitų miesto vietų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Prieš išvykstant į Ispaniją, bičiuliai ir giminės Audrių įspėjo, kad Barselona – vienas labiausiai kišenvagių pamėgtų miestų. Būtent dėl šios priežasties čia privalu itin saugoti asmeninius daiktus ir niekuomet neprarasti budrumo. Šie perspėjimai pasitvirtino. Kelionės metu A. Janonis tapo itin įžūlios vagystės liudininku.

„Važiuodamas miesto metro pastebėjau kelis įtarinus asmenis. Vienas iš jų vis vaikščiojo pirmyn ir atgal, vis persėsdavo iš vienos vietos į kitą. O kaskart, kai atsisėsdavo, nužiūrėdavo priešais sėdintį žmogų. Tada iš vagono galo atėjo dar vienas vaikinas prie įtartino asmens ir papurtė savo galvą. Tuomet supratau, kad jie veikia kartu. Iš pradžių galvojau, kad jie dviese, tačiau jiems paėjus vagono vidurio link, kur sėdėjome su draugais, iš kitos pusės pamačiau dar keturis žmones, kurie priėjo ir pradėjo tarpusavyje kalbėtis net nepasisveikinę. Tai man taip pat pasirodė įtartina“, – kalbėjo A.Janonis.

Šeši draugai važiavo tuo pačiu metro, susitiko viduryje vagono ir nepasisveikinę ėmė kalbėtis. Paaiškėjo, kad jau kurį laiką jie buvo kartu, o pačiame metro tiesiog išsiskirstė. Tuomet bičiuliams Audrius patarė saugotis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Išlipome vienoje didžiausių stočių, kur susikerta daug metro linijų, žinoma, su mumis ir visa masė žmonių, kurie nejudėjo viena kryptimi eskalatorių link. Susistabdžiau draugus, pasiūliau eiti paskutiniams minioje, šiek tiek nuo jos atsilikti, nes būti viduryje man pasirodė nesaugu. Ir ką jūs galvojate? Vos pradėjo minia kilti eskalatoriais, kiti – laiptais, o mes, būdami laiptų apačioje, jau matome tuos pačius šešis asmenis, kurie pradėjo kraustyti ir atseginėti žmonių kuprines, bet taip tyliai ir taip greitai, kad tik žinodamas, kur žiūrėti, galėjai tai pastebėti“, – apie incidentą pasakojo pirmą kartą Barselonoje apsilankęs dainininkas ir TV projektų dalyvis.

Tuo metu su draugais Audrius šūktelėjo vagišiams, kilo sąmyšis, nes ir kai kurie žmonės minioje pastebėjo, kas vyksta. Kišenvagiai dar spėjo užsegti kai kurias kuprines ir lyg niekur nieko ėjo toliau, atsitraukė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Po keleto sekundžių jie visi dar labiau atsiskyrė ir kol žmonės minioje aiškinosi, kišenvagiai lyg niekur nieko spruko. Pagautas buvo tik vienas, bet jis neturėjo jokių piniginių, matyt, labai greitai jas perdavė savo draugams, kurie jau buvo dingę kas sau: vieni į metro, kiti į lauką. Taip ir liko stovėti apvogti turistai, neturėdami jokių įrodymų, kad būtent jis kažką padarė, - vagišių operatyvumu ir įžūlumu stebėjosi garsus atlikėjas ir pridūrė, kad incidentas jį sukrėtė, – šlykštu net pagalvoti, kad kažkas taip lengvai savinasi kitų uždirbtus pinigus. Ačiū Dievui, nė vieno iš mūsų neapvogė. Grynųjų pinigų su savimi niekur nesinešiojau, atsiskaitinėjau tik banko kortele“.

Pasiteiravus, ar kada ketina sugrįžti į Barseloną, Audrius nedvejodamas užtikrino, kad norėtų grįžti kuo greičiau. O baigdamas pasakojimą, dainininkas prisiminė dar keletą linksmų detalių. Viešbutyje, kuriame buvo apsistojusi draugų kompanija, A.Janonis žiūrėjo TV ir visai atsitiktinai rado apie 15 skirtingų TV kanalų, kurie transliavo būrimo iš kortų šou.

„Sėdi prie stalo būrėjai, ragina skambinti, žiūrovai skambina į studiją ir jiems išburiamas likimas. Būrimai kortomis, matyt, Ispanijoje labai populiarūs. Tai labai nustebino ir prajuokino“, – kvatodamasis prisiminė dainininkas.

Taip pat A.Janonis prisiminė vakarienę prie vieno įspūdingiausių Barselonos statinių – Triumfo arkos. Bičiulių kompanija vakarienei išleido vos po penkis eurus, valgė kebabus ir grožėjosi įspūdingu vaizdu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Visame rajone pilna įvairiausių parduotuvių, mažų kavinių, kuriose pardavinėjami kebabai ir dešrainiai“, – linksmais prisiminimais dalinosi Audrius Janonis.

Tolimensnis pasakojimas apie A.Janonio kelionę – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai