Baro Šiauliuose vadovę nuvylė Ruslanas Kirilkinas: netikėtai atšaukė naujametį koncertą

Ruslanas Kirilkinas
Autorius: Deimantas Čeplinskas, 15min.lt
Publikuota: 2021-12-30 18:17
Naujųjų išvakarėse Šiauliuose turėjęs koncertuoti Ruslanas Kirilkinas ilgai laukto pasirodymo šiame mieste nesurengs. Viešbučio-baro, kuriame turėjo vykti naujametis šou, direktorė sako, kad atlikėjas koncertą atšaukė iki jo likus kiek daugiau nei savaitei, nepateikęs rimtos priežasties. Vietoj apgailestavimo ar paaiškinimo įstaigos vadovė sulaukė tik neaiškios replikos: „Žvagulis jums ten tinka labiausiai“.

Į 15min redakciją kreipėsi Šiauliuose įsikūrusio viešbučio-baro „Grafaitė“ direktorė Indrė Joskaudienė, teigdama, kad gruodžio 31-ąją, Naujųjų išvakarėse, jos įstaigoje koncertą turėjo surengti žinomas atlikėjas Ruslanas Kirilkinas. Tačiau, pasak pašnekovės, nors viskas buvo sutarta, likus kiek daugiau nei savaitei iki pasirodymo jis netikėtai pareiškė, kad koncertuoti nebeatvyks.

Moteris su panašia situacija teigė susidūrusi pirmą kartą – bare praeityje jau yra pasirodęs ne tik pats R.Kirilkinas, bet koncertavo ir tokie atlikėjai kaip Katažina Zvonkuvienė, Natalija Bunkė, Egidijus Sipavičius, Žilvinas Žvagulis, grupės „69 danguje“, „Du Donatai“. Indrės teigimu, su nei vienu tokių problemų neiškilo, o jei kurį koncertą ir tekdavo atšaukti, būdavo įvardijama konkreti priežastis.

„Mes visus gerbiame ir tie atlikėjai, su kuriais dirbame, tikrai žino, kad esame sąžiningi. O jis taip į veidą spjovė“, – kalbėdama su portalu 15min apmaudo neslėpė I.Joskaudienė.

Brangūs mūsų klientai, draugai! Su kuo pasitiksite žvėriškus 2022 Tigro metus?🐯 “Grafaitė“ organizuoja jau tradicija...

Posted by GRAFAITĖ HOTEL - BAR on 2021 m. gruodžio 7 d., antradienis

Indrė pasakojo, kad jos vyrui Ruslano pasiteiravus priežasties, dėl kurios šis atsisako rengti koncertą, buvo sulaukta atsakymo „Tebūnie korona“. Tuomet pati moteris nutarė susisiekti su atlikėju.

„Paprašiau – Ruslanai, pasakykite sąžiningai, kodėl jūs nebegalite, nes mums šokas. Jūsų gerbėjai susirinko, yra pilnas baras, Naujieji metai, mes irgi norime užsidirbti, nes neaišku, gal sausį bus apriboti renginiai. Sakiau – parašykite nuoširdžiai, kodėl negalite vykdyti įsipareigojimų, ir jūsų atvirumas padės mums nuspręsti dėl šios situacijos. Juk jei tai privatūs dalykai, ligos ar dar kas, niekas į viešumą neišeitų, liktų tik tarp mūsų“, – kalbėjo baro „Grafaitė“ direktorė.

Vis dėlto, pašnekovės teigimu, atsakymo iškart ji nesulaukė. Užtat R.Kirilkinas savo socialinių tinklų paskyrose suskubo pasidalyti žinia, kad naujametinis jo koncertas Šiauliuose atšaukiamas.

„Atsiprašau, juk mes organizuojame koncertą, o jis yra pakviestas, bet staiga paėmė ir pats paviešino“, – stebėjosi I.Joskaudienė.

Ruslanas Kirilkinas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Ruslanas Kirilkinas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Moteris 15min pasakojo, kad dar labiau ją nustebino jau po to gautas Ruslano atsakymas – jis esą paklausęs, gal galėtų dėl koncerto dar pagalvoti iki kitos dienos.

Naujametinis vakarėlis bare vis tiek įvyks, mat be R.Kirilkino buvo pasamdyti dar du vedėjai-atlikėjai. Vis dėlto Ruslanas turėjo būti pagrindinė vakaro žvaigždė, tad, kaip patikino I.Joskaudienė, po jo paviešintos žinios apie atšauktą koncertą dešimt klientų, pirkusių bilietus tik dėl šio dainininko, išreiškė norą susigrąžinti pinigus. 

„Tada aš jam ir rašiau – pirma viešai paskelbėte, kad koncerto nebus, o dabar, kai svečiai prasidėjo atsišaukinėti, jau norite pagalvoti iki rytojaus. Tiesą sakant, tada jau nebetikėjau, kad jis atvyks – manau, būtų vėl davęs kaip su skuduru per veidą“, – svarstė baro direktorė.

Ruslanas Kirilkinas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Ruslanas Kirilkinas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Moteris prisiminė tuomet iš R.Kirilkino sulaukusi žinutės apie Žilviną Žvagulį, kurios minties iki galo nesuprato. „Parašė, kad jam tiesiog ne nuotaika ir šiandien mano, kad nekoncertuos. O tada pridūrė: „Žvagulis jums ten tinka labiausiai.“

Nesupratau jo pasakymo – nežinau, ar čia įžeidimas, ar ką tuo norėjo pasakyti. Žodžiu, išvada tokia, kad jis karalius ir jei norės – atvažiuos, jei nenorės – neatvažiuos.

Po to dar jam parašiau, kad šiandien pas mus koncertuos Džordana, o jis niekada nebus Džordana. Tada įsižeidė ir žinute pasidalijo socialiniuose tinkluose“, – kalbėdama su 15min piktinosi I.Joskaudienė.

Baro „Grafaitė“ vadovės ir Ruslano Kirilkino susirašinėjimas / „Instagram“ nuotr.
Baro „Grafaitė“ vadovės ir Ruslano Kirilkino susirašinėjimas / „Instagram“ nuotr.

Indrė neslėpė, kad dėl susiklosčiusios situacijos su vyru patyrė nemažai nepatogumų – tiek finansinių, tiek moralinių: „Daliai svečių pasikeitė Naujųjų planai, o mūsų nukentėjo vardas ir dabar kai kuriems turėsime grąžinti pinigus – vis tiek sumažėjo žmonių kiekis.“

Tiesa, popierinės sutarties baras su R.Kirilkinu pasirašęs nebuvo – anot I.Joskaudienės, pasirodyti atlikėją kvietė ne pirmą kartą, nesitikėjo, kad viskas taip pasibaigs, todėl susitarimas dėl koncerto užfiksuotas tik žinutėse.

O bet kokias mintis apie bendradarbiavimą su Ruslanu ateityje Indrė patiko atmesianti: „Nors jis turi visas galimybes, balsą, išvaizdą ir surinkdavo žmones, mes dirbame su tuo, kuo pasitikime. Per penkerius metus toks atvejis – pirmas.“

Ruslanas Kirilkinas / Mindaugo Dulinsko nuotr.
Ruslanas Kirilkinas / Mindaugo Dulinsko nuotr.

Tiesa, I.Joskaudienė prisiminė, kai kartą viena žinoma atlikėja į koncertą jų bare atvyko, tačiau ant scenos pasirodė akivaizdžiai neblaivi. Šiandien ji taip pat įtraukta į „juodąjį sąrašą“.

„Mes paprasti verslininkai ir norime kokybės, ne gėdos. Mums svarbu ne tik užsidirbti, bet jaučiame ir moralinę atsakomybę“, – aiškino baro „Grafaitė“ vadovė.

Atlikėjas situacijos nekomentuoja

15min bandė prisiskambinti ir pačiam R.Kirilkinui, tačiau nesėkmingai. Susisiekti pavyko SMS žinutėmis, vis dėlto išsakyti savo pozicijos ir paaiškinti, kodėl teko atšaukti koncertą, atlikėjas nepanoro.

„Neverti jie tokios nemokamos reklamos, susilaikysiu nuo bet kokio komentaro“, – teigė Ruslanas.

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama