Baro gimtadienio dėmesio centre atsidūrė Gintarė Karaliūnaitė, Goda Alijeva ir... smauglys

Monika Baliūnaitė ir Goda Alijeva / Teodoro Biliūno/ "Žmonės" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-11 02:01
Penktadienio vakarą Kauno baras „210“ šventė vienerių metų gimtadienį. Jame pasirodė koncertinę veiklą šiuo metu oficialiai pristabdžiusi Gintarė Karaliūnaitė, buvusi grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva bei „Mis Žemė 2007“ konkurso dalyvė Monika Baliūnaitė su savo augintiniu smaugliu.

Smauglys itin sudomino ir krepšininko Rolando Alijevo žmoną,  buvusią grupės „69 danguje“ narę G.Alijevą, kuri neseniai paskelbė nebenorinti grįžti į muzikos sceną.

Baro gimtadienyje netrūko ir kitų įspūdingų pasirodymų – vienu metu barą apgaubė užsiliepsnojusių gėrimų liepsna, o vėliau vakarėlyje publika  džiaugėsi dainininkės G.Karaliūnaitės dainomis. Kartu su atlikėja pasirodė ir kurį laiką iš viešumos pasitraukusi atlikėjos šokėja Sandra Sušinskytė.

Šventės dalyviams vietoj nuotraukos vakarėlio metu buvo siūlyta nusipiešti šaržą ir susipažinti su magišku kortų pasauliu.

Lygiai prieš metus duris atvėrusiame „210“ griežtai draudžiama naudotis bet kokia fotografavimo ar vaizdo įrašymo technika. Tokia privatumo politika dažnai mėgaujasi ir žinomi pramogų pasaulio žmonės, norėdami visiškai atsipalaiduoti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai