Barmeno triukas su ugnimi įvarė baimės Deividui Meškauskui ir Karinai Jeremian

Barmenas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-03-19 20:16
Vilniaus šokių studijoje „Soul Lounge“ vykusio TV3 projekto „Šok ir lieknėk“ vakarėlio kulminacija ne juokais išgąsdino šios studijos įkūrėjus – Deividą Meškauską ir Kariną Jeremian.

Pirmadienio vakarą vos prieš keletą dienų atidarytoje šokių studijoje žiniasklaidos atstovams prisistatė projekto „Šok ir lieknėk“ dalyviai. Pačioje vakarėlio pradžioje susirinkusiems svečiams šoko ir improvizavo dešimt šiame projekte dalyvaujančių porų.

Organizatoriai taip pat pasirūpino specialiu barmenų pasirodymu, kuris turėjo vainikuoti vakarą ir palikti svečiams neišdildomą įspūdį. Tačiau barmeno triukas su ugnimi, kuomet milžiniškas liepsnos liežuvis pliūptelėjo tiesiai į lubas įvarė baimės šokių studijos įkūrėjams. Šie pamatę, kaip ugnis ritasi per ką tik atidarytos studijos lubas, vos nepuolė į paniką.

Iškart po barmeno ugningojo šou Deividas ir Katerina suskubo įjungti šviesą, kad pamatytų, ar ugnis nepridarė žalos.

„Buvo tikrai baisu, nes iki šiol panašių dalykų čia nėra buvę. Man niekas nesakė, kad bus toks pasirodymas su ugnimi. Patyriau šoką“, – portalui Žmonės.lt sakė Karina. Jos teigimu, antradienį, kai studiją nušvies dienos šviesa, galutinai paaiškės, ar po šio barmeno triuko neprireiks kosmetinio remonto.

„Jeigu bus padaryta kažkokia žala, tai kartu su TV3 darysime remontą“, – juokavo šokėja. Pasak Karinos, normalu, kad jie su Deividu taip jautriai sureagavo į ugnies pliūpsnį, nes studija – naujutėlė, oficialiai atidaryta tik penktadienį.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai