„Bare“ išgarsėjusi Agnieška Olševska – apie netikėtą karjerą, meilę ir antrame plane likusią muziką

Agnieška Olševska / Asmeninio albumo, BNS foto nuotr.
Autorius: Justė Juškevičiūtė, Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-22 09:01
Prieš 19 metų realybės šou „Baras“ išgarsėjusi Agnieška Olševska interviu dalija retai – rodos, etapas, kai kiekvienas jos žingsnis buvo stebimas tūkstančių, liko praeityje. Visgi šiandien visai kitokiu gyvenimu besimėgaujanti dviejų paauglių mama neslepia – „Barui“ visuomet bus dėkinga už puikų šuolį džiuginančios karjeros link.

„Dalyvavimas realybės šou pakeitė visą mano gyvenimą. Tai atvedė mane ten, kur esu dabar“, – žvelgdama į praeitį portalui Žmonės.lt sako Agnieška.

Išties, 2003 metais pasibaigus legendiniam šou „Baras“, jo dalyviai tapo tikromis žvaigždėmis. Visgi greitai atėjusi šlovė daugelio dalyvių ilgai nedžiugino – retas panoro likti viešumoje, o ir pati A.Olševska neilgai trukus nusprendė pasitraukti iš šou pasaulio, sukurti šeimą ir galiausiai įnėrė į vestuvių planavimo verslą.

„Vestuvių ir renginių organizavimu užsiimu iki šiol. Tačiau greta to atsirado ir kitos veiklos. Štai prieš trejus metus nusprendžiau save išbandyti žurnalistikoje. Taip ir išėjo – dabar turiu dvi skirtingas veiklas, tad plečiu ir plečiu savo akiratį! O dar – turiu du vaikus, pradėjau mokytis prancūzų kalbos... Veiklos per akis, nėra kada nuobodžiauti“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt nusijuokia Agnieška.

Agnieška Olševska / „Fotopro“ nuotr.
Agnieška Olševska / „Fotopro“ nuotr.

Prieš dvejus metus A.Olševska lenkų televizijoje pradėjo vesti laidą „Kas vyksta?“. Laidų vedėjos ir kūrėjos duoną išbandžiusi Agnieška džiaugiasi, kad darbas televizijoje jai atnešė daugybę skirtingų patirčių.

„Ne tik kalbinu žinomus žmones įvairiomis temomis, bet ir gaminame, dalyvaujame įvairiuose sostinėje vykstančiuose renginiuose. Iš tiesų, labai džiaugiuosi, nes jau ilgą laiką mūsų laida yra vienintelė iš šio kanalo, kuri yra transliuojama per „TVP Kultūrą“ Lenkijoje“, – šypsodamasi kukliai prisipažįsta ji.

Agnieška neslepia, kad kurdama kultūrinę, pramoginę laidą, vis pasvarsto ir apie autorinį pokalbių šou. Tiesa, kol kas tai – ne planas, o tik svajonė.

„Man labai patinka bendrauti su žmonėmis. Aš domiuosi psichologija, man patinka įdomios, kitokios asmenybės. Iš tiesų, net ir dabar ruošdamasi pokalbiams, aš nesu linkusi nuosekliai suplanuoti interviu. Mėgstu kartu su pašnekovu nukrypti į ten, kur jam norisi, pasidalinti jam svarbiomis istorijomis... Man tikrai nėra problema bet kurią akimirką pakeisti pokalbio kryptį“, – su Žmonės.lt darbo teikiamais džiaugsmais dalijasi televizijos laidos vedėja.

Agnieška Olševska / Asmeninio albumo nuotr.
Agnieška Olševska / Asmeninio albumo nuotr.

„Baras“ paliko ryškų pėdsaką

Televizijos užkulisius iš įvairių perspektyvų pažinusi pašnekovė šypsosi prisiminusi legendinio realybės šou „Baras“ laikus. Nors į praeitį žvalgytis ji nemėgsta, sako, kad būtent šis projektas leido suprasti, ko ji nori gyvenime. Tiesa, darkart dalyvauti tokioje laidoje vargu ar sutiktų.

„Esu dėkinga tai patirčiai, tačiau, prisipažįstų, jei dabar pasiūlytų tokiame projekte dalyvauti, nemanau, kad eičiau. Tuo labiau, kad šių dienų realybės šou yra visai kitokie – jie trumpalaikiai, retas žmogus juos žiūri. „Baras“ buvo vienas pirmųjų projektų Lietuvoje, tad dėmesys buvo išties didžiulis“, – nusišypso Agnieška.

Agnieška Olševska – realybės šou „Baras“ dalyvė / Asmeninio albumo nuotr.
Agnieška Olševska – realybės šou „Baras“ dalyvė / Asmeninio albumo nuotr.

A.Olševska besijuokdama priduria, kad kai kurie žmonės net ir prabėgus kone dvidešimtmečiui išgirdę jos vardą, o ypatingai tą sodrų balsą, prisimena legendinį „Barą“. Kurioziškų susidūrimų su legendinio šou gerbėjais iki šiol nestinga tiek darbe, tiek parduotuvėje ir net pačiose netikėčiausiose vietose.

„Neseniai sužinojau, kad buvo žmonių, kurie net savo vaikus pavadino mano vardu. Vieną kartą man prireikė greitosios pagalbos ir gydytojas man sakė: „Norite, kad pakelčiau nuotaiką?“. Atsakiau, kad labai. O jis man atsakė: „Kai dalyvavai realybės šou, mano žmona laukėsi. Mes savo dukrą pavadinome Agnieška, nes tu mums labai patikai“, – prisiminusi nusijuokia pašnekovė.

Agnieška Olševska / Asmeninio albumo nuotr.
Agnieška Olševska / Asmeninio albumo nuotr.

A.Olševska neslepia, kad prieš devyniolika metų į legendinį šou keliavo norėdama išgarsėti ir pradėti dainininkės karjerą. Nors Agniešką muzika lydi iki šiol, televizijos laidų vedėja prisipažįsta, kad ši veikla kol kas liko antrame plane.

„Kai pasibaigė „Baras“, neilgai trukus pradėjau kurti šeimą, tad muzikuoti negalėjau – reikėjo stabilesnio darbo. Bet visada sakau, kad muzika yra mano svajonių sritis, kuriai šiuo metu neturiu laiko – turiu du vaikus, kuriuos reikia išlaikyti. Nors ir kaip norėčiau užsidaryti studijoje ir ten prabūti porą mėnesių, to sau leisti negaliu“, – atvirauja ji.

Čia A.Olševska priduria, kad galimybių savo balsu nudžiuginti aplinkinius ji vis vien sulaukia. O ir kiekvienas žengimas į sceną jai teikia didžiulį malonumą.

„Vis padainuoju renginiuose. Kartais net tuomet, kai juos vedu, žmonės paprašo padainuoti. Iš tiesų, planuoju žiemą rengti Kalėdinių giesmių koncertą ir kokią nors žinomiausių pasaulinių hitų programą. Pati kurti dainų laiko neturiu. Galbūt kada nors“, – viliasi pašnekovė.

Agnieška Olševska / Asmeninio albumo nuotr.
Agnieška Olševska / Asmeninio albumo nuotr.

Vaikai apie žinomumą nesvajoja

Pozityvumu spinduliuojanti A.Olševska augina dvi atžalas – 15-metį Luką ir 13-metę Lukreciją. Agnieška juokiasi, kad jų namuose būna visko – ir paaugliškų maišto prooveržių, ir džiugių draugiškų pašnekesių.

„Tikriausiai mano sūnus dabar yra tame maištingame amžiuje, o su dukra galėčiau sakyti, kad esame geriausios draugės. Kalbamės apie viską, ji nebijo pasakyti, kas jai svarbu. Tiesa, kartais susimąstau, kur čia ta riba tarp draugystės ir motinystės, ar aš jos neperžengiau. Nežinau, bet po vienu stogu smagiai visi sugyvename“, – šypsosi ji.

Agnieška priduria, kad ne tik ji, bet ir jos atžalos be gyventi muzikos negali:  Lukas orkestre groja džiaziniu saksofonu, o Lukrecija pamilo gitaros skambesį. Vis dėlto dainuoti su mama jie nesiveržia.

Aš kartais pasižiūriu projektus, pavyzdžiui  „Lietuvos Balsą. Kartos“, ir vis pagalvoju, kaip būtų smagu panašiame sudalyvauti, bet mano vaikai, nors ir labai gražiai dainuoja, niekam šio savo talento atskleisti nenori“, – atvirauja Agnieška. 

Agnieška Olševska / Asmeninio albumo nuotr.
Agnieška Olševska / Asmeninio albumo nuotr.

A.Olševska atskleidžia, kad ir apie žinomumą puikiai muzikuojantys Lukas bei Lukrecija nesvajoja.

„Dukra man kartą net pasakė, kad pats blogiausias dalykas gyvenime yra būti žinomu žmogumi. Nežinau, kodėl ji taip galvoja, bet tikriausiai ji mato, kad jeigu šeima išyra, kurti laimę kur kas sudėtingiau tam, kurį visuomenė atpažįsta, nei tam, kuris yra nežinomas“, – su portalu Žmonės.lt mintimis dalijasi pašnekovė.

Paklausta, ar gyvenime jau atsirado žmogus, su kuriuo ji gali kurti savo laimę, 2014 metais skyrybas išgyvenusi Agnieška atvirauti neskuba.

Galiu pasakyti taip, kad yra žmogus, su kuriuo man labai šilta. O prie mano stalo yra keturios kėdės ir trys iš jų užimtos. Aš esu laiminga“, – mįslingai nusišypso ji.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama