„Barbora“ pirkėjų patogumui – išskirtinis mokėjimo sprendimas

Mokėjimo kortelės / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-22 11:26
Sparčiai augant pirkėjų skaičiui, didžiausia Lietuvoje maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė „Barbora“ diegia sprendimus, kurie dar labiau supaprastina pirkimą internetu. Nuo šiol „Barbora“ klientai gali „online“ režimu už pirkinius atsiskaityti mokėjimo kortelėmis.

 Atsiskaityti galima „Visa“,  „Visa Electron“ ir „MasterCard“ debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis. Technologinis sprendimas buvo įgyvendintas, bendradarbiaujant su SEB banku ir „First data“ bendrove.

„Galimybė elektroninėje parduotuvėje „Barbora“ atsiskaityti mokėjimo kortelėmis dar labiau supaprastina maisto ir kasdienių prekių pirkimą internetu. Šį sprendimą įgyvendinome atsižvelgdami į klientų pageidavimus. Tai ypač patogu tiems, kas užsako prekes iš užsienio – norint atsiskaityti mokėjimo kortele elektroninėje parduotuvėje „Barbora“, nebūtina turėti banko sąskaitos viename iš Lietuvoje esančių bankų. Mokėjimo kortelė gali būti išduota bet kurioje iš Europos ekonominės erdvės šalių“, – sako bendrovės „Barbora“ direktorius Tomas Kibildis.

Vieną kartą elektroninėje parduotuvėje „Barbora“ atsiskaičius banko kortele, sistema šią kortelę atsimena ir perkant vėliau, kortelės duomenų suvesti nebereikia.

Į užsienį išvykę lietuviai yra viena tų pirkėjų grupių, kurios elektroninės prekybos maisto ir kasdieniais produktais privalumais naudojasi dažniau. Prekės yra užsakomos Lietuvoje likusiems artimiesiems.

Galimybė atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje banko kortele naudinga ir Lietuvoje esantiems pirkėjams, kuriems galimybė mokėti kortele pagreitina visą apsipirkimo internetu procesą. Vieną kartą elektroninėje parduotuvėje „Barbora“ atsiskaičius banko kortele, sistema šią kortelę atsimena ir perkant vėliau, kortelės duomenų suvesti nebereikia.

„Barbora“ yra vienintelė maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė šalyje savo pirkėjams pasiūliusi tokią galimybę. Atsiskaitymai interneto parduotuvėje priimami ir debetinėmis, ir kreditinėmis kortelėmis.

„Barbora“ – pirmasis SEB banko klientas Lietuvoje, kuriam suteikta atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis internetu paslauga.

„Contentum“ nuotr.
„Contentum“ nuotr.
„Kurdami ar tobulindami teikiamas finansines paslaugas nuolatos atsižvelgiame ir į mūsų klientų nuomonę. Ne išimtis ir šis atvejis – klientui pageidaujant, bendradarbiaudami su SEB kolegomis iš kitų Baltijos šalių,  įdiegėme šią paslaugą, kuri patogi tiek gyventojams, tiek įmonėms, apsiperkantiems internetu. 2015 metais tikimės šią paslaugą pasiūlyti ir platesniam SEB Lietuvoje klientų ratui“, – sako SEB banko Mokėjimo kortelių departamento direktoriusTomas Pigaga.
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose

Naujausi straipsniai