Barackui Obamai – 60-imt: žmona Michelle pasveikino pasidalijusi nematyta šeimos nuotrauka

Barackas Obama / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-04 20:15
Buvęs JAV prezidentas Barackas Obama rugpjūčio 4-ąją mini 60 metų sukaktį. Jubiliejų pasitikęs politikas gimtadienio proga žadėjo iškelti didžiulę puotą, tačiau šiuos planus greitai pakoregavo koronaviruso pandemija. Visgi šventės dvasia, rodos, neslūgsta – ją palaiko mylima žmona Michelle.

Kaip praneša portalas „People“, B.Obama keletą mėnesių planavo surengti didžiulę gimtadienio šventę, tačiau šie planai JAV sulaukė kritikos strėlių. Teigiama, kad B.Obamos šventėje turėjo dalyvauti 475 svečių, tarp jų turėjo būti ir aktorius George‘as Clooney‘is, režisierius Stevenas Spielbergas bei televizijos garsenybė Oprah Winfrey.

Visgi vis sparčiau plintant Delta atmainai, buvęs JAV prezidentas nusprendė  surengti kuklią šventę – į Mortos vynuogyną, esantį Masačusetso valstijoje, sukvietė tik artimiausius draugus ir šeimos narius. 

Barackas Obama ir pirmoji ledi Michelle Obama
Barackas Obama ir pirmoji ledi Michelle Obama

Nors B.Obamai surengti didžiulės šventės šiemet nepavyks, pamiršti, jog yra labai mylimas, jam jokiu būdu neleis artimieji.

Rugpjūčio 4-ąją socialiniuose tinkluose Michelle Obama, kaip ir įprasta kiekvienais metais, viešai pasidalijo jautriais žodžiais, skirtais mylimam vyrui. Buvusi JAV pirmoji ledi paviešino ir iki tol nematytą šeimos nuotrauką, kurioje jiedu su Baracku pozuoja kartu su savo dukromis Sasha ir Malija. Buitinis Obamų šeimos kadras netruko sulaukti didžiulio dėmesio.

„Žinau, kad iš visų tavo pasiekimų didžiausias yra tai, jog esi mylintis tėvas mūsų mergaitėms. Ačiū, kad niekada neleidai pasaulio sunkumams sutrukdyti tau tapti nuostabiu vyru ir tėvu. Su 60-uoju gimtadieniu“, – gražius žodžius sutuoktiniui skyrė M.Obama.

44-asis Jungtinių Valstijų vadovas gimė Honolulu, Havajuose, baigė Kolumbijos universitetą ir Harvardo teisės mokyklą, iki tapdamas prezidentu buvo Ilinojaus valstijos senatorius.

Pirmasis afroamerikietis Jungtinių Valstijų prezidentas dažnai apibūdinamas kaip išskirtinis oratorius, 2008-aisiais žurnalo „Time“ išrinktas Metų žmogumi, o dar po metų gavo Nobelio taikos premiją.

Naujausi straipsniai