Baracko Obamos dukra muzikos festivalyje nufilmuota rūkanti: įtariama, kad tai buvo marihuana

Malia Obama / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-11 07:41
Kadenciją bebaigiančio JAV prezidento Baracko Obamos vyresnioji dukra Malia muzikos festivalyje nufilmuota rūkanti. Liudininko teigimu, 18-metė rūkė ne paprastą cigaretę, o marihuanos suktinę.

Trečiadienį „Radar Online“ paviešino trumpą vaizdo įrašą, kuriame viena festivalyje besilinksminanti mergina filmuoja save, o fone šmėžteli ir Malia Obama. Nė neįtarianti, kad yra filmuojama, prezidento dukra ramiai rūko.​

Liudininko teigimu, vaikystėje astma sirgusios Malios Obamos rankoje – marihuana.

„Lollapalooza“ muzikos festivalyje Čikagoje Malia Obama su draugais linksminosi tuo pačiu metu, kai Filadelfijoje vyko Nacionalinis demokratų partijos suvažiavimas, per kurį Hillary Clinton buvo oficialiai iškelta kaip šios partijos kandidatė ateinančiuose prezidento rinkimuose.

Merginos dalyvavimas suvažiavime pirmą kartą nuo 2008-ųjų nebuvo privalomas ir žurnalistams nepraslydo pro akis, kad jos ten nebuvo. Tačiau daug kas stojo Malios Obamos pusėn, esą ji yra tokia pati 18-metė kaip ir kitos, ir nori pasilinksminti su draugais.

Malia Obama šiemet baigė mokyklą ir nuo 2017-ųjų rudens studijuos Harvarde. Per metų pertrauką mergina planuoja pakeliauti po pasaulį ir padirbėti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai