Baracko Obamos dukra Malia neslepia šiltų jausmų išvaizdžiam britui

Malia Obama ir Rory Farquharsonas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-22 09:45
Pirmą kartą jiedu kartu buvo pastebėti lapkritį – tuomet per pasaulį pasklido paparacų darytos nuotraukos, kuriose įamžinta buvusio JAV prezidento Baracko Obamos vyresnėlė dukra Malia su paslaptingu vaikinu. Prabėgus keliems mėnesiams porelė ir vėl užfiksuota kartu.

Malia Obama ir Rory Farquharsonas buvo pastebėti Niujorke. Nors šįkart paparacams nepavyko užfiksuoti pikantiškų vaizdų – anąsyk porelė buvo nufilmuota besibučiuojanti, – nėra abejonės, kad Malios ir Rory jausmai neišblėso. Jaunuoliai nevengė meilių prisilietimų, apsikabinimų.

Buvusios pirmosios JAV dukters simpatija – tai vienoje alma mater su Malia studijuojantis britas Rory. Jaunuolis, baigęs Ragbio mokyklą – vieną prestižiškiausių Anglijoje, studijas nutarė tęsti už Atlanto. Ši mokykla laikoma lygiaverte elitinėms Itono ir Harou privačioms mokymo įstaigoms – mokslas čia kainuoja 32 tūkstančius svarų sterlingų per metus. Ir pagyrų šiam jaunuoliui bent kol kas netrūksta. Mokydamasis Ragbyje, jis buvo išrinktas „vyriausiuoju mokiniu“ (garbinga pozicija, skiriama direktoriaus ir suteikiama geriausiam metų mokiniui). Be kita ko, gabus sportui: ne tik žaidė regbį, bet ir atstovavo mokyklai golfo varžybose. Akademiniai gebėjimai taip pat akivaizdūs – Rory buvo chemikų klubo narys.

Neįvardytas šaltinis portalui DailyMail.com atskleidė, kad ponaitis Farquharsonas bendramokslių merginų buvo laikomas „dėmesio vertu kandidatu“ ir „labai populiariu vaikinu mokykloje“. Visgi išvaizdus jaunuolis, regis, linkęs rimtai žvelgti į ateitį: tviteryje jo sekamos kelios su bankininkyste susijusios paskyros leidžia daryti prielaidą, kad Rory gali ruoštis sekti tėvo, vadovaujančio investicinių fondų valdymo grupei Londone, pėdomis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nežinia, kaip į dukters jausmų protrūkį reagavo Barackas Obama. Kalbama, kad vargu ar jį pradžiugintų žinia, jog Malios vaikinas – britas. Mat kadenciją baigęs prezidentas, šnabždamasi, yra antibritiškų pažiūrų: iš Kenijos kilęs jo senelis, įsitraukęs į nacionalinį judėjimą dėl šalies nepriklausomybės nuo Didžiosios Britanijos, kankintas kalėjime. Britų tema spekuliuojama ir mūsų laikais: įsikraustęs į Baltuosius rūmus, prezidentas nedelsdamas grąžino britams Winstono Churchillio biustą, kurį šie buvo paskolinę. Kita vertus, juokaujama, kad kažin, ką Harvardo universiteto teisės antrakursis atsakytų pačiam Obamai, paklaustas, kodėl tviteryje seka ne jį, o dabartinį prezidentą Donaldą Trumpą...

Tačiau tai – tik pasvarstymai. Kol kas 19-metė Malia, kuri baigusi mokyklą stažavosi skandalingojo Harvey Weinsteino kompanijoje, įsibėgėjus mokslo metams universitete atrodo atsipalaidavusi greta aukšto plačiapečio vaikino. O tėvui pačiam rūpintis dukters kavalierių reputacija, atrodo, nereikės: prieš metus interviu Obama yra sakęs, kad abi dukros pradėjo eiti į pasimatymus, bet dėl jų jaučiasi „visiškai ramus“, mat šeimą saugo Slaptoji tarnyba.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai