Baracko Obamos dukra Malia baigė mokyklą – džiaugsmo ašaras prezidentas slėpė po akiniais

Barackas Obama su dukra Malia / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-11 19:09
JAV prezidento Baracko Obamos vyresnioji dukra Malia baigė mokyklą – penktadienį per privačią ceremoniją jai įteiktas mokyklos baigimo diplomas.

Baracko ir Michelle Obamų duktė lankė privačią Vašingtono mokyklą „Sidwell Friends“, kur be pagrindinių dalykų, dar mokėsi žaisti tenisą ir futbolą bei groti fleita ir pianinu.

Obamų šeima nusprendė, kad dukters mokyklos baigimo šventę paminės privačiai – Baltieji rūmai informavo, kad ceremonijoje nedalyvaus jokie spaudos atstovai ir nežadama viešinti nuotraukų.

Taip pat pranešama, kad nė vienas iš Malios tėvų ceremonijoje nesakys kalbos – jie šventėje dalyvaus kaip eiliniai visų mokyklą baigiančių jaunuolių tėvai.

Be to, tą pačią dieną kai Obamų vyresnėlė baigia mokyklą, kita jų dukra Sasha švenčia 15-ąjį gimtadienį.

Praėjusią savaitę Barackas Obama sakė kalbą vienoje Indianos mokykloje, kur kreipėsi į tądien savo vaikų išleistuvėse dalyvavusius tėvus: „Mano dukters išsikraustymas iš namų drasko man širdį. Jeigu čia yra tą patį jaučiančių tėvų, tikiuosi kad galėsite man patarti, kaip per daug neverkti per ceremoniją ir nepadaryti jai gėdos“.​

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Ketvirtadienį dalyvaudamas Jimmy Fallono pokalbių laidoje „The Tonight Showand“ prezidentas sakė, kad dukters išleistuvėms yra pasiruošęs akinius nuo saulės – jeigu kartais nesuvaldytų ašarų.​

Jau anksčiau Baltieji rūmai pranešė, kad Malia Obama baigusi mokyklą padarys metų pertrauką ir nuo 2017-ųjų rudens studijuos Harvarde. Ką mergina planuoja veikti per laisvus metus neskelbiama, tačiau apie tai paklaustas Barackas Obama tik pajuokavo: „Manau, Malia labai nekantrauja palikti Baltuosius rūmus“.​

Dėl dukters mokyklos baigimo šventės Barackas Obama atsisakė dalyvauti tą pačią dieną Kentukio valstijoje vykusiose bokso legendos ir pilietinių teisių didvyrio Muhammado Ali laidotuvėse.

Malia Obama praktiškai užaugo visų amerikiečių ir pasaulio akyse – jos tėtis šalies prezidentu tapo, kai jai buvo tik 10 metų. Liepą jai sueis 18 metų.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai