Barackas Obama viešai pasveikino dukrą Malią su 18-tu gimtadieniu: „Tėvo darbas yra gėdinti dukras“

Barackas Obama su dukra Malia / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-05 11:32
Liepos 4-ąją JAV buvo švenčiama Nepriklausomybės diena – 240-asis šalies gimtadienis. Simboliška, kad tą pačią dieną yra gimusi ir vyriausia JAV prezidento Baracko Obamos dukra, tad jis nusprendė savo pirmagimę pasveikinti per viešą renginį Baltuosiuose rūmuose.

Pirmadienio vakarą Baltuosiuose rūmuose vyko šventinis koncertas su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Kendrickas Lamaras ir Janelle Monae.

Ant scenos užlipęs JAV prezidentas padėkojo koncertavusiems atlikėjams ir tuo pačiu pasinaudojo proga viešai pasveikinti savo vyresnėlę Malią su 18-uoju gimtadieniu.

„Ir vien todėl, kad tėvo darbas yra gėdinti savo dukteris, turiu atlikti vieną paskutinį darbą. Taip jau nutiko, kad mūsų šalies gimtadienį švenčiame tą pačią dieną, kuomet mes švenčiame ir mūsų vyriausios dukters gimtadienį“, – sakė prezidentas ir paragino šventės svečius kartu su juo padainuoti Maliai „Su gimimo diena“.

Mergina, kuri birželį baigė mokyklą ir nuo 2017-ųjų rudens studijuos Harvarde, dar Barackui Obamai bedainuojant taip pat užlipo ant scenos ir apsikabino savo tėtį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai