Barą „Amadeus“ su gimtadieniu sveikins virš 30 didžėjų

Baras „Amadeus“ / Silvijos Valeišaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-04 09:34
Pamasažuoti ausų elektronine muzika besidomintys žmonės jau įprato užsukti į Pasažo skersgatvį, kur prieš metus atsidaręs „Amadeus“ vis lepina miesto melomanus. Birželio 6 ir 7 dienomis žymaus kompozitoriaus pavarde pasivadinęs baras švęs savo pirmąjį gimtadienį, su kuriuo jį pasveikins virš 30 didžėjų.
Sakoma, kad Lietuvos Nacionalinės Filharmonijos pastato istorija mena svarbiausius Vilniaus visuomeninio gyvenimo ir muzikos raidos etapus. Praeitais metais pastate atsidaręs baras „Amadeus’’ – puikus to įrodymas, Pasažo skersgatvio ir Aušros vartų gatvės sankirtoje nuolat skambančią klasikinę muziką papildantis elektroniniais ritmais.

Dienos metu vietos muzikiniu užpildu rūpinasi antresolėje įsikūrusi muzikos įrašų parduotuvė „Discotag“, stebinanti vinilinių plokštelių, kasečių ir atributų įvairove. Vakarais bare vyksta muzikinio pobūdžio renginiai, kurių per metus „Amadeus“ miestui padovanojo jau virš 150. Repertuaro būta sklidino didžėjų ir gyvai atliekamų pasirodymų, o vietinius vardus nuolat paįvairindavo tarptautiniai.

Baro „Amadeus“ gimtadienio plakatas / Autorius: Pijus Burakas
Baro „Amadeus“ gimtadienio plakatas / Autorius: Pijus Burakas

Čia nuskambėjo tiek garsūs užsienio svečiai – Tokijo lakštingala vadinama Sapphire Slows, šiuolaikinės elektroninės muzikos ikona C.A.R., akylesnių melomanų kelrodis Nosedrip, violančelės virtuazas Andi Otto, tarpžemyninis šokių guru Kris Baha, tiek žinomi šalies atlikėjai kaip kompozitorius Domas Strupinskas su grupe ar tokios sparčiai kylančios grupės kaip shishi ar Without Letters.

„Amadeus“ gimtadienio programa taip pat plati. Joje – du vakarai, pilni muzikos ir sveikinimo selekcijų nuo baro bendrasavininko Manfredo ir viso šūsnio baro draugų: Brokenchord, Tadas Quazar, Marek Voida, Kym Wild, Arnas of Discotag, Killl My Disco, Tumosos, Roman Sputnik, Urexboyfriend, Čižo, Kudirkos, Jelisejev, Martyno Jočionio, Aistės Reginos, Vaiper Vitalijaus, Zuko, Hao Dao Radio, Birutės al. 34, Miskotom, Majaus Kalendoriaus, Benedikto, Miego, Drama Goddess, Local girls, Gėlių gatvės, Serial Experiments, Nikodemo ir kitų.

Šventė prasidės Birželio 6 d., Ketvirtadienį, 20 val. Daugiau informacijos – Baras „Amadeus“ facebook paskyroje.

Temos:

Kultūra

Naujausi straipsniai