Bar Refaeli tapo naujuoju „Agent Provocateur“ reklamos veidu

Bar Refaeli „Agent Provocateur“ reklamoje / „Agent Provocateur“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-16 07:13
Neseniai ištekėjusi manekenė Bar Refaeli tapo naujuoju Didžiosios Britanijos apatinių drabužių kompanijos „Agent Provocateur“ reklamos veidu.

Buvusi Holivudo aktoriaus Leonardo DiCaprio mergina, rugsėjį ištekėjusi už verslininko Adi Ezros, bus pagrindinis „Agent Provocateur“ 2016 metų pavasario ir vasaros kolekcijos reklamos kampanijos veidas. Šias pareigas ji perims iš Abbey Clancy.

Naujose seksualiose „Agent Provocateur“ nuotraukose 30-metė Bar įamžinta gundančiomis pozomis šieno apsuptyje prancūziško kaimo sodybos kieme.

Pastaroji apatinių drabužių reklamos kampanija nėra pirmoji šiai gražuolei iš Izraelio – anksčiau ji buvo „Passionata“ reklamos veidas, o 2012-aisiais pristatė savo apatinių drabužių liniją „Under.Me“.

„Agent Provocateur“ kūrybos direktorė Sarah Shotton, pranešusi apie bendradarbiavimą su Bar Refaeli ir išplatinusi virtinę seksualių naujos fotosesijos nuotraukų, sakė, kad ši manekenė yra „mūsų tobula moteris, kuri spinduliuoja neįtikėtiną seksualumą, individualumą ir pasitikėjimą savimi“.

„Agent Provocateur“ vadovai pasamdė asmeninį Rihannos stilistą Melą Ottenbergą, kuriam buvo patikėta pasirūpinti, kad naujoji reklamos kampanija būtų kiek įmanoma seksualesnė.

I'll just rest here for a bit.. #HitTheHay

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Agent Provocateur SS16 @themissap

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai