Apie bankrotą paskelbęs reperis 50 Cent: „Jums nėra dėl ko nerimauti“

Curtis 50 Cent Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-13 18:46
Reperis 50 Cent (40 m.) pirmadienį Hartfordo miesto Konektikuto valstijoje teismui pateikė dokumentus dėl bankroto, tačiau ramina gerbėjus, kad nėra dėl ko nerimauti.

Anot teismui pateiktų dokumentų, reperio, kurio tikrasis vardas yra Curtisas Jamesas Jacksonas, skolos siekia nuo 10 iki 50 mln. JAV dolerių, rašo „Business Insider“.

„Imuosi atsargumo priemonių, kokių bet koks kitas geras verslininkas imtųsi tokioje situacijoje, – „E! News“ sakė reperis. – Žinote, kai esi pasiturintis ir visa kita, tu tampi taikiniu. Aš nenoriu būti taikiniu. Waltas Disney buvo paskelbęs bankrotą. Donaldas Trumpas buvo paskelbęs bankrotą. Tai reiškia, kad tu reorganizuoji savo finansus, bet tai sustabdo tam tikrus dalykus nuo plėtojimosi, kai tu nenori, kad jie plėtotųsi. Aš turiu padorią teisininkų komandą. Jums nėra dėl ko nerimauti.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dokumentus dėl bankroto 50 Cent pateikė praėjus kelioms dienoms po to, kai viena moteris, vardu Lastonia Leviston, iš jo išsireikalavo 5 mln. JAV dolerių kompensacijos už tai, kad šis internete išplatino seksualinio pobūdžio juostą su ja.

Kokios bėdos prispaudė garsų reperį nėra aišku. Gegužę žurnalas „Forbes“ paskelbė, kad 50 Cent yra ketvirtas daugiausia uždirbantis reperis pasaulyje, o jo turtas vertinamas 155 mln. JAV dolerių, tad žinia apie bankrotą išties gana netikėta.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai