Bankoke – ekstremalūs vandenlenčių aso nuotykiai

Bankoke – ekstremalūs vandenlenčių aso nuotykiai/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-25 18:13
Vokietis Dominikas Gührs kasmet paverčia Tailando sostinę savo žiemos treniruočių vieta 3 mėnesiams. Po šio sezono treniruočių sportininkas dalijasi ekstremaliu vaizdo įrašu, kuris supažindina su Bankoko populiariausiais objektais iš unikalios perspektyvos – skriejant siaurais miesto kanalais and vandenlentės.

Vandenlentininkas persikelia į Tailandą tam, kad galėtų nenutrūkstamai treniruotis visus metus ir būti pasiruošęs pasaulinėms vandenlenčių varžyboms, kurių sezonas prasideda nuo pat ankstyvo pavasario. 

Dominikas nukelia žiūrovą į kelionę, kupiną egzotiškojo Bankoko spalvų – tokio turo nepasiūlys jokia kelionių agentūra ir joks turistinis gidas.

Bankoke – ekstremalūs vandenlenčių aso nuotykiai/Asmeninio archyvo nuotr.
Bankoke – ekstremalūs vandenlenčių aso nuotykiai/Asmeninio archyvo nuotr.

Savo vandenlente jis skrodžia žymiojo Senojo Miesto kanalais, iš arti parodydamas vandens turgavietes ir vietinių gyvenimą.

„Bankoko tyrinėjimas yra vienas geriausių man nutikusių dalykų per pastaruosius kelis metus. Nuostabus jausmas, kuomet į gerai žinomas miesto vietas gali pažvelgti visai kitu kampu – nuo vandenlentės! Tailando sostinė yra nuostabi savo kontrastais, kur susipina didžiulio miesto kultūra ir laukinė gamta.“

Prieš savaitę sportininkas viešėjo Lietuvoje, kur dalyvavo tarptautinėse vandenlenčių varžybose Red Bull Wake2el, o dabar jis su savo gerbėjais ir draugais dalijasi neįtikėtinu vaizdo įrašu.

Temos:

Naujiena Sportas

Naujausi straipsniai