Bandžiusiems ją sugėdyti dėl odos – Kendall Jenner atkirtis

Kendall Jenner / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-10 21:32
Sausio 7 dieną praūžusi 75-oji „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonija aptarinėjama iki šiol. Kas ką vilkėjo? Kas buvo apdovanoti? Kas su kuo atėjo? Holivudo žvaigždės dar kurį laiką bus narstomos po kaulelį. Dailioji Kendall Jenner – ne išimtis. Internautams neįtiko moters lūpos, veido oda, bet ji tik nusipjovė į liežuvautojus ir drąsiai jiems atkirto atgal.

Modelis Kendall Jenner iš pradžių sulaukė kritikos dėl, kaip pasirodė žiūrovams, paputlintų savo lūpų. Socialiniai tinklai tiesiog ūžė dėl pakitusių moters veido bruožų. Visi lyg susitarę tvitino, kad Kendall pasekė sesers Kylie pėdomis ir pasididino lūpas.

Vėliau vienas garsiausių modelių buvo sukritikuotas dėl savo odos būklės. Niekam nepaslaptis, jog Kendall jau seniai kovoja su akne. Bėrimas ir giluminiai spuogai modelį kamuoja nuo ankstyvos paauglystės.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Per „Auksinių gaublių“ apdovanojimus daugelis aiškiai matė, kad užmaskuoti po makiažo sluoksniu problemos nepavyko, bet... Kendall davė šaunų atkirtį iš jos pasišaipyti sumaniusiems internautams ir „grožio ekspertams“.

„Niekada neleiskite šiam š***i jūsų sustabdyti“, – savo „Twitter“ paskyroje pareiškė K. Jenner.

22 metų modelis ir anksčiau neslėpė turinti problemų dėl savo odos. Tiesa, į depresiją dėl šito daugumos dizainerių geidžiama moteris nepuolė.

Šiais metais K. Jenner pasipuošė italų dizainerio Giambattista Valli drabužiu, sulaukusiu daugybės komplimentų, o po savo viešo atsako jos išvaizdos kritikams ji tapo įkvėpimu jaunoms moterims ir mergaitėms, kurios su kląstingąja akne kovoja nuo neatmenamų laikų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai