„Bambi“ apdovanojimuose Vokietijoje – įspūdingomis sukniomis pasipuošusios žvaigždės

Rita Ora, Pamela Anderson, Hilary Swank ir Heidi Klum / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-13 13:01
Ketvirtadienio vakarą Vokietijos sostinėje Berlyne vyko 67-ieji „Bambi“ apdovanojimai, į kuriuos suvažiavo gausus būrys pasaulinio lygio žvaigždžių.

Raudonuoju kilimu garsios moterys žengė pasipuošusios įspūdingomis sukniomis: štai Rira Ora vilkėjo mados namų „Marchesa“ suknelę iš pavasario ir vasaros kolekcijos, Heidi Klum puošėsi purpurine pūsta „Zac Posen“ suknele ir akį traukiančiais juvelyrikos šedevrais, Hilary Swank pasirinko dvispalvę karoliukais ir kristalais dekoruotą „Naeem Khan“ suknelę, Pamela Anderson vilkėjo trumpą juodą suknelę su žėručiais, kurie spindėjo iš tolo.

Iš kitų viešnių išsiskyrė olandų modelis Sylvie Meis, buvusi futbolininko Rafaelio van der Vaarto žmona, vilkėjusi alyvinę suknelę su didžiuliu šleifu.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Raudonuoju kilimu taip pat žengė vokiečių modelis Toni Garrn, buvusi aktoriaus Leonardo DiCaprio mergina, bei kitos garsenybės.

Be Vokietijos garsenybių, „Bambi“ apdovanojimus pelnė ir visame pasaulyje garsios Rita Ora (Geriausia tarptautinė dainininkė), Hilary Swank (Geriausia tarptautinė aktorė) bei Heidi Klum, kuri yra kilusi iš šios šalies – ji pagerbta už indėlį į mados pasaulį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai