„Baltman“ dizaineris Antonio – tarp stilingiausių vyrų mados savaitės svečių

„Baltman“ dizaineris Antonio / Peeter Rasta nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-12 16:18
Du kartus per metus į Florenciją suguža stilingiausi pasaulio vyrai iš viso pasaulio – čia juos sutraukia vyrų mados savaitė „Pitti Uomo“. Šio renginio nepraleidžia ir vyriausiasis „Baltman“ dizaineris Antonio, kuris šiais metais pateko į amerikiečių žurnalo „W“ sudarytą stilingiausių renginio svečių sąrašą.
„Baltman“ dizaineris Antonio
„Baltman“ dizaineris Antonio

„Stengiuosi nepraleisti Florencijos mados savaitės. Nes čia yra ta vieta, kur atsigauna ir širdis, ir akys. Renginys sutraukia ryškiausius mados blogerius, dizainerius, stilistus, jaunos kartos ir jau patyrusius mados kūrėjus. Gatvės mada yra nemažiau įdomi renginio dalis nei oficialūs pristatymai“, – sako „Baltman“ dizaineris Antonio.

Pasak dizainerio, tarp ryškiausių gatvės mados tendencijų, kurią atspindėjo 2018 m. rudens/žiemos mados savaitės „Pitti Uomo“ lankytojai, eglutės (angl. „herringbone“ – silkės kaulo) raštu marginti kostiumai ir klasikiniai languoti tvido švarkai. Gatvės madoje ryškia tendencija išliko pūkinės striukės, užsmaukiamos kepurės „beanies“ ir maskuojantys kamufliažiniai raštai.

Antonio „Baltman“ kolekcijas kuria nuo 2010 m. Dizaineris yra pelnęs geriausio metų dizainerio vardą ir prestižiškiausią Estijoje „Auksinės adatos“ apdovanojimą.

Antonio „Baltman“ kolekcijas kuria nuo 2010 m.
Antonio „Baltman“ kolekcijas kuria nuo 2010 m.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose

Naujausi straipsniai