Balti marškiniai: kaip niekada neprašauti

Balti marškiniai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-03-27 13:35
Jei yra drabužiai, kurie idealiai tinka tądien, kai visai „nėra ką apsirengti“ – balti marškiniai ar palaidinė – vienas iš jų. Su džinsais, sijonu, kelnėmis ar net vieni patys sau – jie variantas, su kuriuo niekada neprašausite.

Tačiau, kaip ir su visais neišeinančiais iš mados dalykais, reikia turėti galvoje kelis momentus, kad neatrodytumėt it nužengusios iš išblukusio madų žurnalo. 

1. Pamirškite devizą „Mano krūtinė per didelė šitiems marškinėliams“. Rinkitės modelius su slaptomis sagomis per krūtinę arba – nieko nepadarysi, pirkite didesnį dydį ir, jei reikia, siaurinkite per taliją. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

2. Užsukite į vyrų skyrių. Seniai pastebėta, kad berniukams siuvama iš tvirtesnių ir storesnių audinių, daugelį jų modelių galima nešioti be marškinėlių – jie neperregimi. Vyriški marškiniai pravers daugeliui madingų šios vasaros derinių – pavyzdžiui, jie gali būti nešiojami apnuoginant vieną petį, surištus skvernus mazgu arba atstoti tuniką. Žodžiu „Zara Man“ – atsakymas moterų diskriminacijai drabužių srityje. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

3. Romantizmas – ne vyraujanti šios vasaros tendencija. Tačiau jei palaidinės su nėriniais, raukiniais, kaspinėliais ir sagutėmis – jūsų stiliaus dalis, niekas negali priversti jūsų atsisakyti savo pamėgtų romantiškos panelės marškinių ir iškeisti juo į griežtas minimalistines linijas. (Juk niekas šito nereikalauja iš, pavyzdžiui, Helenos Bonham Carter). 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

4. Venkite asociacijų su mokytojos ar sekretorės stiliumi (ypač su aliuzija į tam tikros pakraipos filmus). Balta palaidinė, kojinės su siūle ir raudoni lūpdažiai – vakarinis, o ne biuro derinys!  Nereikia prasegti apykaklės iki pilvo ir dar pakabinti įdomiausioje vietoje pakabutį – tai ne seksualus šūvis, o naikintuvų ataka, po kurios aplinkui nelieka gyvų.5. Balti drabužiai labai greitai tampa gelsvi ar pilki. Mokslas dar neatrado idealios priemonės, taigi – tegyvuoja visi įmanomi balikliai – geriausia juos naudoti kaskart skalbiant. Gal audinys susidėvės greičiau, tačiau spalvą praradusios palaidinės  vis tiek negalėsite nešioti. Mūsų atradimas – skalbimo servetėlės baltiems audiniams. Jos tausoja audinį ir idealiai apsaugo nuo papilkėjimo. 

15min.lt

Naujausi straipsniai