Baltas akių pieštukas. Kam jis reikalingas?

Akių pieštukai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-28 13:00
Baltas akių pieštukas nors ir nėra pirmosios būtinybės grožio prekė, jis labai praverstų toms dailiosios lyties atstovėms, kurios svajoja apie dideles išraiškingas akis arba mėgsta eksperimentuoti dažydamosi.

Taigi rekomenduojame išsirinkti minkštą, vandeniui atsparų pieštuką – jis labai pravers koreguojant veidą, kaip šešėlių pagrindas ir padės sukurti ypatingą, ekstravagantišką įvaizdį.

Mažo pieštuko didelės galimybės

Dažniausiai baltas akių pieštukas naudojamas vizualiai akims koreguoti. Brūkštelėjus juo vidinį akies voko kraštelį, šios spalvos pieštukas optiškai padidins akį, padarys jo baltymą gaivesnį, o rainelę – ryškesnę. Balta spalva pravers ir darant dūminį akių makiažą, mat šis sukurs kontrasto įspūdį ir akys taps dar išraiškingesnės. O štai baltas perlamutrinis akių pieštukas nuostabiai derės prie juodos spalvos pieštuko, kuriuo būtų paryškintas viršutinis akių vokas, prie tamsaus akių tušo ir blizgių šešėlių.

Beje, baltaspalvis pieštukas ypač praverstų toms moterims, kurių akys yra arti viena kitos. Ką tokiu atveju reikėtų daryti? Iš pradžių aplink vidinį akies kampelį pieštuku padarykite daug mažų baltų taškelių. Paskui bevardžiu pirštu atsargiai juos tapšnokite, kad pigmentas įsigertų į odą ir spalva šioje vietoje suvienodėtų. Dėl pašviesintų vidinių kampučių akys iškart atrodys esančios toliau viena nuo kitos ir jūs džiaugsitės pavykusiu rezultatu. 

Kaip teigia profesionalūs vizažistai, minkštas pieštukas be problemų pakeis akių šešėlių pagrindą. Nuspalvinkite juo viršutinį akies voką, šešėlių aplikatoriumi gerai išsklaidykite pieštuką ir ant jo atsargiai tepkite ryškių arba pastelinių atspalvių šešėlius. Koks rezultatas? Šešėlių spalvos taps sodresnės, be to, dažai ilgiau išsilaikys ir nesubėgs į voko raukšlelę.

Balti akių pieštukai: kokių jų būna?

Grožio rinkoje galima įsigyti įvairių tekstūrų akių pieštukų. Keletas populiariausių variantų – medinis arba plastikinis. Jeigu arčiau širdies medinis pieštukas, tuomet rekomenduojame iškart įsigyti ir kokybišką drožtuką. O štai pieštukas plastikiniame korpuse būtų praktiškesnis sprendimas: pirma, šerdis visuomet bus vienodo storio, antra, nereikės drožti pieštuko – pakaks pasukti jo galiuką ir išorėje esanti šerdis vėl pailgės.

Rinkdamosi šią grožio priemonę, ypač didelį dėmesį atkreipkite į pačią pieštuko tekstūrą. Vidinei akių vokų linijai brėžti tinkamiausias vandeniui atsparus pieštukas. Akių korekcijai rinkitės minkštą medinį pieštuką, nes tokį bus lengviau išsklaidyti ir spalva kone susilies su oda. Efektingam vakariniam makiažui, pasak visažistų, labai praverstų perlamutrinis pieštukas, kuris ant odos sudarytų labai gražius spalvų perėjimus, o žėrinčiu pieštuku padažytos akys sukurs dar nepaprastesnį įspūdį.

Keletas praktinių patarimų:

  • Baltu pieštuku galima padidinti ne tik akis. Baltas pieštukas padės sukurti didesnių lūpų įspūdį. Tad ką reikėtų daryti? Pieštuku pašviesinkite apatinės lūpos centrą ir išilgai jos einančius kraštelius. Tuomet būtinai kruopščiai išsklaidykite baltą liniją, kad nesimatytų jokių griežtų ribų.
  • Padažiusios akis šios spalvos pieštuku, būtinai įsimeskite jį į kosmetikos krepšelį – didelė tikimybė, kad greitu metu akių linijas teks koreguoti.
  • Jei norite, kad pieštukas būtų dar minkštesnis – pašildykite jį trindamos tarp delnų.
  • Baltos spalvos pieštuką visažistai ypač rekomenduoja rudakėms – juo dar labiau bus pabrėžtas, paryškintas rudų akių grožis.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai