Baltarusijai „Eurovizijoje“ atstovaus ukrainietis: kodėl jis pasirinko kitą šalį?

Baltarusijos atstovas „Eurovizijoje“ Alekseev / Baltarusija,
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-04-09 16:28
Ukrainiečių dainininkas Nikita Vladimirovich Alekseev (24) šiais metais „Eurovizijos“ dainų konkurse reprezentuos ne gimtąją šalį, bet atstovaus Baltarusijai. Lietuvoje prieš keletą dienų viešėjęs vaikinas pasakoja apie savo pasirinkimą, jo pasirodyme numatytus pokyčius ir jausmingą kūrinį „Forever“, nešantį ne tik žinutę apie meilę.

Kokią žinutę norite perduoti savo daina „Forever“ („Amžinai“)?

Tai romantiška daina ne tik apie meilę. Kūrinyje apdainuojamas ypatingas santykių etapas, kai tikiesi, jog viskas truks amžinai, visą gyvenimą ir po mirties. Tai tarsi daina apie gražiausią kada nors aplankiusį momentą. Net ir žinant, kaip tai sunku – linkiu šį momentą kiekvienam išgyventi.

Gimėte Ukrainoje, tačiau atstovausite Baltarusijai. Kodėl ne Ukrainai?

Mano gerbėjai – viena didelė šeima. Praėjusiais metais aplankiau daugiau nei 15 šalių, ten surengiau koncertus. Kiekvienoje šalyje sulaukiau šilumos ir pritarimo. Žiūrovai mano atliekamus kūrinius koncertų metu dainuoja iš visos širdies. Nesvarbu, ar tai Latvija, Lenkija, Moldavija ar kita šalis. Su Baltarusija mane sieja itin šilti santykiai. Kiekvieno miestelio publika sutinka su didžiule meile. Pilnos koncertų salės, palaikantys žmonės. Po dalyvavimo festivalyje „Slavyanskiy Bazar“ mane išrinko „Metų atlikėju“. Pasijutau tarsi būčiau ir šios šalies dainininkas. Atstovauti Baltarusijai – be galo malonu.

Baltarusija,
Baltarusija,

Jau girdėjote savo konkurentų kūrinius? Kuris iš jų paliko didžiausią įspūdį?

Beveik visų. Norėčiau pasveikinti kiekvieną dalyvį. Būsime vieno didžiausių ir puikiausių muzikinių įvykių liudininkais. Džiaugiuosi, jog „Eurovizijos“ metu netruks dinamikos, nuotaikos, klausantis kūrinių, keisis. Pirmiausia tai, žinoma, konkursas, varžytuvės. Tačiau norėčiau apie tai negalvoti, tą vakarą pasimėgauti akimirka. Greitai prasidės nepamirštamas nuotykis. Esu be galo sujaudintas.

Pasirodymas Lisabonoje bent kiek skirsis nuo to, kurį žiūrovai išvydo Minske?

Pamatysite visiškai kitokį šou. Mano prodiuseris Olegas Bodnarchukas su visa profesionalų komanda dirba su pagrindine pasirodymo idėja. Kaip tik su ruošiamės pirmajai repeticijai. Prieš Lisaboną norime pasižiūrėti, kaip viskas atrodys. Mūsų tikslas – nustebinti Europą.

Baltarusija,
Baltarusija,

Kokia muzika tave įkvepia? Visi mes pasvajojame su kuo norėtume sudainuoti duetu?

Esu didžiulis grupės „Radiohead“ gerbėjas. Thomas Yorkas – tikras talentas. Svajoju nuvykti į jų koncertą. Žinau, kad vieną dieną tai nutiks. Mano draugai apie šios grupės pasirodymus atsiliepia neįtikėtinai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai