Baltai pasipuošusi Kim Kardashian šeima nusifotografavo kalėdiniam atvirukui

Kardashianų šeimos kalėdinė atvirutė / Nicko Saglimbeni / E! / "Twitter" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-19 10:07
Kaip ir kiekvienais metais, garsioji Kardashian šeimynėlė savo gerbėjams pristatė šventinę atvirutę, kuriai visuomet fotografuojasi visa gausi šeima.

Šiais metais savo realybės šou amerikiečių televizijoje turinti šeima nusprendė, kad šventinė fotosesija turi būti elegantiška ir balta. Be vienuolikos šeimos narių kalėdinėje nuotraukoje pozuoja ir naujoji šeimos narė – Kourtney ir Scotto dukra Penelope.

Nuotraukoje baltoje dėžutėje tupi ir Kim Kardashian katytė Mercy, kuris vos pries keletą savaičių susirgo ir buvo užmigdyta. Tačiau kai buvo rengiama fotosesija, Mercy dar buvo sveika ir žvali.

Tačiau daugiausiai dėmesio šioje nuotraukoje neabejotinai sulaukė jaunoji garsiųjių seserų pamaina – Kendall Jenner. Kol visos šeimos moterys pozavo apsirėdžiusios uždarais ir elegantiškais drabužiais, mergina pasirinko kitą kelią – apnuogino ilgas savo kojas, krūtinę ir nugarą.

Panašu, kad garsiajam Kim, Kloe ir Kourtney trejetukui užaugo stipri konkurentė. Tiesa, akylesni gerbėjai šioje šeimos nuotraukoje pasigedo ir Kim Kardashian mylimojo Kanye Westo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama