Balta spalva ne tik vasarai – kaip dėvėti baltus drabužius šaltuoju metų laikotarpiu?

Balta eilutė
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2018-12-16 14:17
Vasaros sezonu dažnai dėvime baltus drabužius, tačiau kas pasakė, kad jų negalima priderinti ir žiemą? Priderinus tinkamą avalynę, aksesuarus ar drabužio modelį snieguole netapsite, atvirkščiai, harmoningai tarpusavyje derantys drabužiai ir aksesuarai padės atrodyti kaip niekada stilingai ir originaliai. Balta spalva gali dominuoti ne tik vakarinėje aprangoje, bet ir kasdieną, nuo vakarinių kostiumėlių, trikotažinių kasdienių audinių ar nuo galvos iki kojų.

BALTI MARŠKINIAI-SUKNELĖ

Balti marškiniai- suknelė yra be galo universalus drabužis, tinkantys ir biurui ir vakarui. Juos galima dėvėti ir prie klasikinių kelnių ir prie džinsų ar sijono, tačiau jei šis drabužis yra žemiau kelių, dėvėkite jį kaip suknelę priderinusi išraiškingus aksesuarus – ilgaaulius madingus batus ar ryškią rankinę.

Balti marškiniai-suknelė / Vida press nuotr.
Balti marškiniai-suknelė / Vida press nuotr.

KELNĖS

Nebijokite dėvėti baltos spalvos kelnių ir žiemą! Jos gali padėti Jums sukurti ne vieną stilingą šaltojo sezono derinį – baltos plačios kelnės ir jaukus šviesiai rudos spalvos kašmyrinis megztukas ar languotas vyriško tipo švarkas tiks net darbo aplinkoje, tačiau prie šių derinių labiau tiks sentimentalūs ir minimalistiniai aksesuarai – juoda mini rankinė,nedidėli auskarai ar po kaklu parišta skarelė.

Baltos kelnės / Vida press nuotr.
Baltos kelnės / Vida press nuotr.

KOSTIUMĖLIS

Baltas kostiumėlis iš pažiūros gali pasirodyti labiau tinkantis vasaros švenčių metu, tačiau tokios įžymios moterys, kaip Victoria Beckham ar Gigi Hadid pavyzdys, kaip šios spalvos kostiumėlį galima dėvėti ir žiemos sezono raudonojo kilimo vakarėliuose. Jei esate pakviesta į ypatingą vakarą, nebijokite rizikuoti pasirinkusi baltą dailų švarko ir kelnių kostiumėlį.

Baltas kostiumėlis / Vida press nuotr.
Baltas kostiumėlis / Vida press nuotr.

ŠVARKAS

Baltos spalvos švarko ir kelnių kostiumėlį pasilikime vakariniame garderobe, o šiek tiek sentimentaliesniame vakarėlyje puikiai atrodysite užsivilkusi juodas kelnes ir baltą švarkelį. Baltą švarką, žinoma, galima priderinti ir kasdienėje aprangoje – prie džinsų, odinių ar languotų kelnių ir išraiškingų aksesuarų.

Baltas švarkas / Vida press nuotr.
Baltas švarkas / Vida press nuotr.

MIDI SUKNELĖ

Balta midi suknelė taip pat vienas iš drąsesnių sprendimų žiemos sezonu, tačiau jei ji dėvima su švarkeliu ar languotu paltu, o visas derinys harmoningai dera tarpusavyje, prašauti lieka maža tikimybė. Vis labiau madoje vyraujanti eklektika, leidžia mums eksperimentuoti ir laužyti nusistovėjusias taisykles, kadangi šiuolaikinė mada šaukia – derinti viską, kas nesuderinama, todėl prie romantiškos midi suknelės drąsiai galite derinti net ir sportbačius ir sportinę striukę.

Balta suknelė / Vida press nuotr.
Balta suknelė / Vida press nuotr.

PALTAS

Dažnai moterys bijo rinktis baltos spalvos viršutinius drabužius, kadangi jie dėvimi itin dažnai. Tačiau jokia kita spalva brendant per sniegą neatrodo taip jaukiai, kaip baltas klasikinis ar teddy-bear paltukas. Laisvalaikio aprangoje rinkitės pieno baltumo teddy-bear paltą ar masyvius ilgo plauko kailinius, o vakarinėje dalyje baltą klasikinį paltą.

Baltas paltas / Vida press nuotr.
Baltas paltas / Vida press nuotr.

NUO GALVOS IKI KOJŲ

Balta spalva nuo galvos iki kojų gali pasirodyti tikrai rimtas iššūkis. Tačiau jei esate drąsi, mėgstate išsiskirti ir jums negalioja jokios aprangos taisyklės, nebijokite eksperimentuoti ir dėvėti baltą spalvą nuo galvos iki kojų! Na, o jei visgi norisi spalvų, užsivilkite šio sezono vieną madingiausių drabužių baltą kombinezoną ir priderinkite prie jo ryškios spalvos rankinę ir kaubojiško stiliaus batus. 

Balta eilutė
Balta eilutė

Temos:

Stilius

Naujausi straipsniai