Balta ir sidabrinė – akių makiažo spalvos šaltajam sezonui

Makiažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-11 09:20
Elegantiškas, subtilus, gyvybingas ar lengvai pankuojantis – tokius skirtingus įvaizdžius galima susikurti pasitelkus į pagalbą baltą akių pieštuką ar sidabro atspalvio šešėlius. Tai – tendencija, matyta ant šaltojo sezono kolekcijas pristačiusių mados namų podiumų. Juk balta – spalvų karalienė!

Balta spalva tinka prie bet kurio odos atspalvio, taip pat – ir prie bet kokios akių spalvos. Tiesa, labiau pastebima, kai oda šiek tiek įdegusi ar turi alyvuogių atspalvio. O sidabrinę patariama rinktis vakarui, kai norisi pastebimesnio efekto. Tokia ypač tiks toms, kurių akys yra mėlynai pilkšvo atspalvio.

Jau ne pirmus metus yra paplitusi praktika padažyti vidinę apatinių vokų liniją baltu pieštuku – taip akys optiškai atrodo didesnės, o žvilgsnis – gyvybingesnis. Šis triukas tinka net tada, kai nusprendžiate nedažyti blakstienų ar apskritai nesidažyti.

Optiškai akis didina ir viršutinio akies kontūro nubrėžimas balta spalva. Kitas variantas – baltu pieštuku ar šešėliais padažyti vidinius akių kampučius. Tai suteiks žvilgsniui spindesio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jeigu norisi ko nors ekstravagantiško vakarui, mėginkite brėžti aukštą baltą liniją ant akių vokų arba piešti geometrines figūras. Tam prireiks itin stiprų pigmentą turinčios, ilgai išliekančios priemonės.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Galiausiai įvaizdį sustiprinti (tiks, pavyzdžiui, kalėdiniam vakarėliui) galima baltu blakstienų tušu.

Baltais šešėliais taip pat galima lengvai patapšnoti po antakių linkiu – žvilgsnis atrodys atviresnis ir gundantis.

Kviečiame pasižiūrėti galeriją ir pasisemti įkvėpimo iš garsių mados namų įvaizdžių.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai