Balsuokite už gražiausią fotokonkurso „Mano puošnios Kalėdos“ nuotrauką

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-04 21:35
Nors šventės jau prabėgo, Ji24.lt kviečia vis dar pasidžiaugti neblėstančia jų dvasia ir pasigrožėti skaitytojų atsiųstomis kalėdinių dekoracijų nuotraukomis, o tuo pačiu – ir išrinkti konkurso „Mano puošnios Kalėdos“ laimėtoją.

Skaitytojų nuotraukų laukėme visą gruodžio mėnesį ir gavome jų išties nemažai, tad tikrai yra iš ko pasirinkti!

Kaip balsuoti?

Viskas labai paprasta – žemiau esančioje apklausoje išsirinkite labiausiai patikusią nuotrauką (ją galite pasididinti paspaudę ant viršutiniame dešiniajame kamputyje esančio padidinamojo stiklo), tuomet pažymėkite nuotrauką varnele ir spauskite mygtuką „Balsuoti“. Iš vieno kompiuterio balsuoti galima tik vieną kartą.

Daugiausia skaitytojų balsų sulaukusios nuotraukos autorius taps vienu iš laimėtojų.

Konkurso eiga ir prizai

  • Iš viso bus apdovanoti 4 konkurso dalyviai.
  • Sausio 6 dieną (trečiadienį) paskelbsime, kurių 4 fotografijų autoriai tapo nugalėtojais.
  • O tie 4 fotokonkurso laimėtojai bus renkami taip:  2 įspūdingiausias, gražiausias nuotraukas išrinks Ji24.lt redakcijos sudaryta komisija, 1 – Namų idėjų centro atstovas, o 1 – skaitytojai, balsuodami portale Ji24.lt.

Fotografijų nugalėtojų autoriams atiteks štai tokie prizai:

Dailininkės Editos Suchockytės paveikslas „Begalybė“ (ofortas 30x30 cm, salonas „Vilniaus parketas“), kuris papuoš bet kokio stiliaus interjerą. Prizą gaus Namų idėjų centro atstovo išrinktos fotografijos autorius.

Paveikslas „Begalybė“.
Paveikslas „Begalybė“.

Originalus surenkamas pakabinamas šviestuvas „Norm03“ (salonas „Ekoliumenas“, kurį sukūrė danų dizainerė Britt Kornum. Šviestuvas iškart tapo itin populiarus, puošė daugelio interjero žurnalų puslapius. Prizą gaus Ji24.lt redakcijos komisijos išrinktos fotografijos autorius.

Paveikslas „Begalybė“.
Paveikslas „Begalybė“.

Modernus elektrinis namų kvapų difuzorius „Fiorello“ (salonas „Accanto“), naudojamas su Mr&Mrs kvapų kapsulėmis. Šis difuzorius – ne tik stilinga namų puošmena, bet ir efektyvus gaiviklis. Prizą gaus Ji24.lt redakcijos komisijos išrinktos fotografijos autorius.

Paveikslas „Begalybė“.
Paveikslas „Begalybė“.

Minkštas firminis vonios rankšluostukas (salonas „Vilpra“)  – kokybiškas namų, kuriuose karaliauja stilius ir švara, akcentas. Prizą gaus skaitytojų balsų daugiausia surinkusios fotografijos autorius.

Paveikslas „Begalybė“.
Paveikslas „Begalybė“.

Visas skaitytojų atsiųstas nuotraukas žiūrėkite galerijoje: 

Naujausi straipsniai