Balsuokite ir išrinkite šauniausią komedijos „Gautas iškvietimas“ ekipažą

„Gautas iškvietimas“: ekipažai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-17 10:43
Vos prieš porą savaičių kino ekranus pasiekusi režisieriaus Tado Vidmanto juodo humoro komedija „Gautas iškvietimas“ neabejotinai tapo vienu labiausiai aptarinėjamų šių metų filmų.

Šmaikšti, ironiška, vietomis kandi, tačiau priverčianti juoktis iki ašarų. Taip galima apibūdinti dokumentiniu stiliumi vieno policijos komisariato istoriją pasakojančią juosta.

Kaip ir realiame gyvenime, taip ir kine komisariate verda gyvenimas. Čia iš peties darbuojasi penki ekipažai: Bronsonas ir Agnė, Vaidotas ir Giedrius, Kobretis ir Liva, Kižas ir Sima, Gigas ir Klaudas. Kiekviename jų – skirtingi, saviti ir savų principų turintys personažai. 

Susipažinkite su jais ir
balsuokite už savo favoritų porą apklausoje!

Ekipažas: Bronsonas ir Agnė

Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.
Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.

Radvilas Jogailaitis-Rėza „Bronsonas“. Stipriausias žmogus nuovadoje, o gal ir visoje Lietuvos policijoje. Nemėgsta rankenų, todėl į patalpas paprastai įeina išlauždamas duris.  Dujų balionėlį naudoja paaštrinti maistui, elektrošoką – vietoj žadintuvo. Seksualiausiu dalyku laiko pareigą, policininku dirba iš idėjos. 
Mėgstamiausia frazė: kai gyvenimas tau duoda citrinų, išspausk iš jų prisipažinimą.

Agnietė Macijauskaitė „Agnė“. Buvusio policininko dukra, priversta pasirinkti pareigūnės profesiją. Į darbą žiūri nerimtai. Tiki, kad geriausias policijos ginklas – viešumas... facebook‘e. Mėgsta slaptas misijas, kai galima persirengti įvairiais personažais, ypač laisvo elgesio pareigūnėmis. 
Mėgstamiausia frazė: nusikaltėlių vieta – už hashtag’ų.

Ekipažas: Vaidotas ir Giedrius

Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.
Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.

Vaidotas Grincevičius „Kaimietis“. Naujokas iš provincijos. Mėgsta gerti pasukas, per budėjimus miegoti ant šieno, pats yra turėjęs reikalų su teisėsauga. Ant darbo stalo turi įrėmintą savo pirmojo suimtojo nuotrauką. Joje – būsimasis porininkas Giedrius su glėbiu vogtų malkų.

Giedrius Sasnauskas. Vaidotą vadina tiesiog vadu. Šnekama, kad Giedriui tik 17 metų, bet niekam to nepavyko įrodyti. Baigęs vidurinę svajoja išsilaikyti teises. Nuovados rūbinės spintelėje vytina dešras. Iš įpratimo keliasi labai anksti, kad pamelžtų kaimo nuovados karvutę Mirgalkę.

 

Ekipažas: Kobretis ir Liva

Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.
Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.

Artūras Pusvaškis „Kobretis“. Pravardę susikūrė pats. Pats ir naudoja. Pasitiki savim, mėgsta lyginti savo, kaip pats sako, „didelę varpą“ su pareigūno lazda. Didžiausiu savo privalumu laiko superheteroseksualumą. Ekipažo stiprybe įvardina savo humoro jausmą, silpnybe – tai, kad durniai aplink jo bajerių nesupranta. Nušautų nusikaltėlių skaičius – 6. Netyčia – 3. 
Mėgstamiausia frazė: Kertu kaip kobra darbe ir miegamajame.

Liveta Pusvaškė „Liva“. Labai pasitiki savimi ir savo iškirptės turiniu. Ekstravertė arba, kaip pati sako, „eromentė“. Lengvai egzibicionistė, įpratusi gauti viską pasinaudodama savo išvaizda. Jaučiasi seksualiai nepatenkinta gyvenimo partnerio, todėl siekia jo dėmesio darbe. Ekipažo stiprybe įvardina savo kantrybę dirbti su „tuo kobrečiu chuječiu“, silpnybe – vyriško prisilietimo trūkumą. Sklinda gandai, kad nuovadoje beveik su visais permiegojusi. Tuos gandus pati ir skleidžia.

Ekipažas: Kižas ir Sima

Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.
Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.

Darius Kižauskas „Kižas“. Komisaro sūnėnas. Jam čia – vasaros darbas. Negali suimtajam išdėstyti jo teisių, tačiau gali išvardinti 7 priežastis, kodėl jam nereikia imtis gauto iškvietimo. Yra kartą pasakęs „Kas pas jus nelegalu, tas pas mus bardačiokėj voliojasi“. Omenyje turėjo kelias suktines.

Simona Simonaitytė „Sima“. Labai dora ir naivi pareigūnė, idealistė. Galvoja, kad 420 yra sudėtingas riedlentės triukas. Mėgsta porininko kepamus skaniuosius „Medžik“ keksus. Nori visiems padėti. Jei žmonės atsisako, Sima pagalbą suteikia per prievartą. Mėgstamiausia frazė: kas mūsų nenužudo, sėda už pasikėsinimą.

Ekipažas: Gigas ir Klaudas

Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.
Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjų nuotr.

Rimvydas Gigonis „Gigas“. Seniausiai nuovadoje dirbantis pareigūnas. Į daugumą klausimų atsako giliu atodūsiu. Dirba iš inercijos. Net lupdamas nusikaltėlius nebejaučia tos pirminės aistros. Už savo porininką prisiimtų kulką. Ką ten kulką, jei kalba eina apie biuletenį, tai ir tris prisiimtų.
Mėgstama frazė: „Pirmiausia uždaryk nusikaltėlį savyje“.

Klaudijus Čiudas „Klaudas“. Šaunus, energingas, doras, mėgsta policininko darbą, romėniškas imtynes ir Jazzu muziką. Turi tarnybinį šunį Gabi, kuri pagal statistiką yra geriausia ekipažo detektyvė. Išlipdamas iš policijos automobilio stengiasi perčiuožti variklio dangtį užpakaliu. Dangtis net spindi nuo švarumo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaidotas Grincevičius atskleidė, kas užkirto kelią Monikai Šalčiūtei vaidinti „Gautame iškvietime“

TAIP PAT SKAITYKITE: Juodojo humoro komedijos „Gautas iškvietimas“ kūrėjai atsakė į skaitytojų klausimus: žiūrėkite ir gero juoko! 

TAIP PAT SKAITYKITE: „Gauto iškvietimo“ premjeros svečiai: juodo humoro mėgėjai atvyko su vainiku „Žvengia draugai“

Vilniuje – gautas iškvietimas: į kino teatrą atlėkė policijos automobilis-limuzinas 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai