„Balmain“ pristatys „H&M“ skirtą kolekciją

Dizaineris Olivieris Rousteingas su Jourdan Dunn ir Kendall Jenner / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-18 11:53
Sekmadienį Las Vegase vykę „Billboard Music Awards“ apdovanojimai tapo puikia proga paskelbti karštą mados naujieną. Ceremonijos metu „Balmain“ dizaineris Olivieris Rousteingas pranešė, kad mados namai pristatys drabužių kolekciją, skirtą populiariajam švedų prekės ženklui „H&M“.

Ant raudonojo kilimo dizaineris pasirodė su modeliais Jourdan Dunn ir Kendall Jenner. Iškart spėta, kad abi merginas nuo galvos iki kojų aprengė „Balmain“. Tačiau O. Rousteingas pasinaudojęs proga paskelbė, jog iš tiesų tai pirmieji pavyzdiniai drabužiai iš būsimos „Balmain“ kolekcijos, skirtos „H&M“.   

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Švedų kompanija „H&M“ apie bendradarbiavimą su prancūzų mados namais „Balmain“ nedelsiant patvirtino socialiniame tinkle „Twitter“. Paminėta ir tai, kad kolekcija parduotuves pasieks jau šių metų lapkričio 5-ąją, joje bus drabužių ir moterims, ir vyrams. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Carine Roitfeld bendradarbiaus su greitosios mados milžinu „Uniqlo“

„Mes labai džiaugiamės, kad „Balmain“ dizaineris bendradarbiaus su „H&M“. Ši patirtis bus tikrai įdomi visiems. Į aukštąją madą žvelgiant per gatvės mados prizmę, „Balmain“ savitas stilius tuo pačiu metu yra prabangus ir paprastas, jausmingas ir energingas bei artimai susijęs su pramogų ir muzikos pasauliu, tad laukite netikėtumų“, – vėliau išplatintame pranešime cituojama Ann-Sofie Johansson, kūrybinė „H&M“ patarėja. 

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Balmain“ kūrybos stiliumi besižavintys stileivos visame pasaulyje jau garsiai svarsto, kokios stilistikos drabužių galima tikėtis iš šio naujojo bendradarbiavimo. Ir, žinoma, spėliotojų akys pirmiausia krypsta į naujausiais „Balmain“ kolekcijas.

Pavyzdžiui,  šių mados namų 2015 metų pavasario-vasaros kolekcijoje, pristatytoje pernai rudenį, pagrindinis pasikartojantis akcentas buvo drabužius tarytum įrėminančios juostos, netrūko ir apnuoginto liemens, atvirų pečių ir kaklo, mini ilgio ir perregimo audinio duetų.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Greitosios mados tinklas „H&M“ jau vienuolika metų bendradarbiauja su žinomais dizaineriais ir mados namais - nuo Karlo Lagerfieldo 2004-aisiais iki Alexandro Wango 2014-aisiais. O koks bus naujausio bendro darbo su „Balmain“ rezultatas, parodys vėlyvas ruduo.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai