Baleto žvaigždei Nerijui Juškai žmona dovanojo antrą atžalą

Nerijus Juška su žmona Agne / Loretos Kondratės ir Naurimo Zavecko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-28 10:37
„2017 m. spalio 27-oji – diena, kai ilgai lauktas, saugotas ir mylėtas meilės vaisius tapo ne tik jaučiamas, bet matomas bei apčiuopiamas. Valanda...minutė... 21:45, kai dviejų autorių kūrinys numetė savo uždangą` ir pagaliau virto realiai matomu unikaliu jausmų proveržiu, kuris išliks mūsų širdyse visam gyvenimui”, – taip poetiškai apie dukrelės gimimą kalbėjo baleto šokėjas Nerijus Juška.

Likus dviem dienoms iki savo gimtadienio jis ir žmona Agnė susilaukė antrojo vaikelio.

Mergytė gimė 51 centimetro ūgio ir 2890 gramų svorio. Apie tai, kad šį mėnesį gimtadienį atšventęs Paulius Juška turės sesutę, tėveliai žinojo vos įpusėjus nėštumo terminui. Tačiau vardo laimingi tėvai mažylei dar neišrinko.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Su Agne juokaujame, kad iki šiol buvau „tėtis”, o gimus dukrytei tapsiu „tėveliu”, – su šypsena kalbėjo N. Juška.

Agnės ir Nerijaus namuose spalis visuomet bus tarsi švenčių maratonas. Antrąjį rudens mėnesį gimtadienį mini net trys iš keturių šeimos narių.

„Gydytojai buvo nustatę gimdymo terminą spalio 29 d. Beje, pagal gydytojų prognozes tą datą turėjo gimti ir Pauliukas... Tik jis į pasaulį atkeliavo dviem savaitėmis anksčiau. Spalio 29 d. švenčiu savo gimtadienį ir šįmet iš anksto buvau užsisakęs „Bijolos“ tortą. Na, šįkart proga švęsti bus dviguba“, – sakė Nerijus Juška.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai