Baleto šokėjas Nerijus Juška per gimtadienį žmoną Agnę stebina stulbinančiomis dovanomis

Nerijus Juška pasveikino žmoną Agnę su gimtadieniu – šeima jį šventė pajūryje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-28 12:48
„Praleidome tris fantastiškas dienas jūros, saulės ir svetingų šeimininkų prieglobstyje“, – apie viešnagę naujai įsikūrusiuose svečių namuose „Skrablas“ pasakojo baleto primarijus Nerijus Juška.

Čia jis atvyko su savo šeima bei žmonai Agnei brangiausiais žmonėmis – tėveliais.

Kelionė į latviškąjį pajūrį buvo tikslinga – Juškos ne tik norėjo pailsėti, bet ir rasti tinkamą vietą svarbiai šventei.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Gimtadienį visada švenčiu, bet su savo artimaisiais. Kaskart vis kitaip – tai namuose, tai kažkur išvykstame. Didžiulių švenčių kol kas neorganizuoju“, – su šypsena sakė 27-ąją sukaktį mininti Agnė.

Mintis sutiki jį vos keletą kilometrų nuo Lietuvos sienos įsikūrusiuose svečių namuose buvo Nerijaus. Gerų atsiliepimų iš bičiulių apie „Skrablas“ įkūrėjų svetingumą girdėjęs baleto primarijus nesuabejojo – gamta, kopos, bagų mūša, vakarienė paplūdimyje mylimai žmonai patiks, o vyresnėlis Paulius irgi turės užsiėmimų – žaidimų erdvė, teniso kortai, krepšinis.

Nerijus nepraleido progos pasilepinti ir maudynėmis kubile, kuriame ilsintis galima gerėtis vaizdinga Baltijos jūros pakrante. Čia jis taip pat „atidarė“ vasaros sezoną – pasidžiaugė vėsinančiomis bangomis.

Agnė su šypsena sako – kol jos tėveliai rūpinosi anūkais, jai vyras surengė ir fotosesiją pajūryje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Šįmet vėl gavau daug ypatingų dovanų. Kiekviena jų – ilgam išliksiantis prisiminimas, gyva emocija. Vien pagalvojus apie tai, ką per tris dienas patyrėme, užplūsta šilumos bei gerumo jausmas“, – sakė sukaktuvininkė.

Agnė itin įvertino ir mylimojo padovanotus kvepalus su gintarais. Lietuvių kompanijos „Aromika“ kūrinius, pasak gimtadienio kaltininkės, ji buvo įsidėmėjusi anksčiau, tik vis negalėjo apsispręsti, kuris kvapas labiau patinka.

„Tai Nerijus padovanojo ne vieną, o du buteliukus!“, – įspūdžiais dalinosi pašnekovė.

Gimtadienio dieną Agnę artimieji pradeda stebinti nuo ryto – pusryčiai, kava, gėlės. Malonių ir tik jai svarbių staigmenų „lietus“ įprastai tęsiasi visą dieną.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Gimtadienio vakarą pora su svečiais vakarieniavo prie pat jūros kranto ir gardžiavosi „Skrablas“ virtuvės šefo sukurtais šedevrais. Daugiausia – jūros gėrybėmis, kurias mėgsta tiek Agnė, tiek Nerijus.

Iki 25-os sukakties Agnė iš mylinčių ją žmonių dovanų dažniausiai gaudavo papuošalus. Tačiau tąsyk Nerijus ją pribloškė įteikdamas naujutėlaitį automobilį. Tuo tarpu pernai Agnei įteiktas išsvajotasis dviratis.

„Su laiku pradeda „kolekcionuoti“ ne daiktus, o įspūdžius. Už kiekvieną kitokį gimtadienį esu dėkinga savo artimiesiems ir vyrui“, – sakė Agnė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai