Balerina Simona Paciukonytė ir „Midsummer Vilnius“ įkūrėjas Valdas Petreikis susilaukė antro vaiko

Simona Paciukonytė ir Valdas Petreikis/Vėlyvi pusryčiai su „Midsummer Vilnius“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-20 09:45
Miesto festivalio „Midsummer Vilnius“ įkūrėjo Valdo Petreikio ir balerinos Simonos Paciukonytės namuose džiugios naujienos. Pora susilaukė antrojo vaikelio.

Naujieną vyras pranešė socialiniame tinkle, kuriame pasidalijo nespalvota sūnaus fotografija. Ją lydėjo grotažymės: #atvyko, #petreikis, #antras.

Apie būsimo vaikelio gimimą V. Petreikis patvirtino liepos pradžioje. 

„Tai labai didžiulis stebuklas, kurio sulauksime jau visai netrukus“, – portalui Žmonės.lt džiaugsmo neslėpė Valdas Petreikis.

Jam antrino ir žmona Simona, kuri pasakojo, kad paskutinės savaitės iki gimdymo buvo pilnos nekantrumo ir jaudulio.

„Didysis pasimatymas jau visai čia pat, o švelnus jaudylus kutena širdį... Kaip ten viskas bus, koks žmogus užgims, kaip vyresnėlis sutiks stebuklą, kiek gražių momentų laukia, o drauge ir iššūkių bei išbandymų. Visa tai – gražus patirčių vežimas! Reikės jėgų, išminties ir kantrybės jį patempti. Tad kaupiamės ir kiekvieną dieną sukam lizdelį,“ – tąkart kalbėjo S. Paciukonytė. 

Šeima, šiuo metu laimę kurianti Ženevoje, augina 3 metų sūnų Jokubą. Pora susituokė 2013-ųjų rudenį Korsikos saloje. Poros vestuvės Prancūzijai priklausančioje Viduržemio jūros saloje vyko stebinti tik artimiausiems šeimos nariams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai