Balandžio „Edita“ numeryje – net 24 psl. Velykų patiekalų receptų!

Žurnalo „Edita“ viršelis / Redakcijos archyv.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-06 14:00
Šv. Velykos – ypatinga šventė, tad ir pasiruoškite joms ypatingai. Klokime stalus staltiesėmis, rikiuokime šokoladinius kiškius, puoškime samanėlėmis ir kviečių želmenimis, neškime kupinus dubenis su meile paruoštų vaišių.

Džiaukimės ne tik šventėmis, bet ir kiekviena diena! Reikia motyvacijos – žurnale rasite danų mokslininko Meiko Wikingo istoriją. Vieną dieną jis numojo ranka į karjerą, milžinišką atlyginimą, parašė bestselerį „Mažoji laimės knyga. Hygge: gyvenimas pagal danus“ ir įkūrė „Laimės tyrimų institutą“. Pasirodo net laimę galima tirti moksliškai. Ką charizmatiškasis Meikas ir jo komanda išsiaiškino, skaitykite žurnale.

Straipsnyje „Pinigai ir laimė. Kodėl vieni turi, o kiti – ne“ mūsų žurnalistė aiškinasi, kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp materialinės ir dvasinės gerovės. Kitaip tariant, būti sotiems ir patogiai apsirengusiems, bet neišsekti dirbant viršvalandžius, galvojant vien apie tai, kaip uždirbti dar daugiau.

Įdomu tai, kad neteisingas požiūris į gyvenimą, na toks, kuriame nėra pusiausvyros, gali būti net ir akių ligų priežastis. Apie tai straipsnyje „Akys – sielos veidrodis“ kalba optometrė-iridologė Jūratė Aleškevičiūtė: „Akiniai tik pablogina regėjimą, o žmogus prastai matyti gali dėl netinkamo požiūrio į gyvenimą“, – sako gydytoja. Ji pasakoja, ką daryti, kad susigrąžintume gerą regėjimą.

Taigi, svarbiausia – pozityvios mintys ir geros emocijos. Viso to su kaupu rasite naujausiame „Edita“ numeryje!

Naujausi straipsniai