„Backstreet Boys“ narys Nickas Carteris teisiniu būdu uždraudė broliui prie jo artintis

Grupė „Backstreet Boys“/ Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-18 20:16
Grupėje „Backstreet Boys“ dainavęs Nickas Karteris neseniai ėmėsi saugumo priemonių. Vyras teigia, jog jo jaunesnis brolis Aaronas pagrasino Nicko nėščiai žmonai mirtimi.

BBC praneša, kad 39-erių N. Carteris sunerimęs dėl neprognozuojamo savo jaunėlio brolio elgesio ir žodžių. Vyras pareikalavo, kad jo broliui būtų pritaikytas draudimas artintis. Nuo šiol Aaronas negali prieiti prie brolio arčiau nei per 100 metrų.

„Nenoriu rizikuoti savo šeima bei jos saugumu“, – užsienio žiniasklaidai situaciją komentavo Nickas.

Nickas ir Aaronas Carteriai/ Scanpix nuotr.
Nickas ir Aaronas Carteriai/ Scanpix nuotr.

„Mums su seserimi Angela tikrai gaila, kad privalėjome imtis tokių veiksmų, mylime savo brolį, tačiau jo elgesys pastaruoju metu mums nepaliko kitos išeities. Aarono grasinimai nužudyti mano žmoną ir dar negimusį kūdikį negalėjo būti praleisti pro ausis.“

1990 metais šlovę dar būdamas vaiku pelnęs Aaronas Carteris, sulaukęs klausimų apie susiklosčiusią situaciją šeimoje, socialinėje erdvėje rašė: „Pasirūpink savimi, Nickai. Mūsų santykiai baigti.“

Vyras anksčiau prisipažino sirgęs psichinėmis ligomis, buvo priklausomas nuo narkotikų. Vienoje laidoje Aaronas kalbėjo apie šizofreniją, asmenybės sutrikimą, maniakinę depresiją, tačiau vėliau viską paneigė. Anot Aarono, tai buvo gudrus laidos prodiuserių ėjimas ir montažas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai