Bakingamo rūmai: karalienę Elizabeth II liūdina iššūkiai, su kuriais susidūrė Harry ir Meghan

Karalienė Elizabeth II, princas Harry ir Meghan Markle
Autorius: BNS, Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-09 19:58
Jungtinės Karalystės monarchę Elizabeth II liūdina iššūkiai, su kuriais susidūrė jos vaikaitis princas Harry ir jo žmona Meghan, ir ji rimtai vertina jų įtarimus dėl rasizmo karališkojoje šeimoje, antradienį pranešė Bakingamo rūmai.

„Visa šeima liūdi sužinojusi, kokie sudėtingi pastarieji keleri metai buvo Harry ir Meghan. Iškeltos problemos, ypač dėl rasės, kelia nerimą“, – sakoma rūmų pranešime, išplatintame karalienės vardu.

„Nors kai kurie prisiminimai gali skirtis, į juos žiūrima labai rimtai ir šeima juos nagrinės privačiai. Harry, Meghan ir Archie visada bus labai mylimi šeimos nariai“, – priduriama pranešime.

Bakingamo rūmų pranešimas po princo Harry ir Meghan Markle interviu / „Scanpix“ nuotr.
Bakingamo rūmų pranešimas po princo Harry ir Meghan Markle interviu / „Scanpix“ nuotr.
Karalienė Elizabeth II ir princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“
Karalienė Elizabeth II ir princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“

Sensacingas interviu

Sasekso hercogų interviu JAV pokalbių laidų vedėjai Oprah Winfrey, kuriame kalbėta apie savižudiškas mintis, giminaitį rasistą ir tradicijų supančiotą sosto įpėdinį, yra atviriausias ir išsamiausias pasakojimas apie karališkosios šeimos vidaus reikalus nuo 1995 metais Harry motinos princesės Dianos duoto interviu, kuriame ji papasakojo apie savo byrančią santuoką.

36 metų Harry sakė, kad jį iš tiesų nuvylė jo tėvas, sosto įpėdinis princas Charlesas, kurį laiką neatsiliepinėjęs į jo skambučius.   

Anot Harry, tiek jo tėvas Charlesas, tiek vyresnysis brolis princas Williamas yra supančioti monarchijos taisyklių. 

„Jie negali pasitraukti. Ir dėl to jaučiu didžiulę užuojautą“, – kalbėjo princas sekmadienį vakare televizijos CBS parodytame interviu, aiškindamas savo ir žmonos dramatišką sprendimą atsitraukti nuo karališkųjų pareigų.

Princas Harry ir Meghan Markle / Scanpix nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / Scanpix nuotr.

39 metų Meghan, kurios tėvas yra baltasis, o motina – juodaodė, sakė, jog buvo visiškai nepasiruošusi gyvenimui karališkojoje šeimoje.  

Anot Harry žmonos, ji nesulaukė pagalbos, kai ją ištiko psichikos sveikatos krizė, be to, sužinojo, jog būta oficialaus susirūpinimo dėl jos dar negimusio kūdikio odos spalvos.    

„Aš... tiesiog nebenorėjau gyventi. Ir tai buvo labai aiški, reali ir bauginanti pastovi mintis“, – sakė ji O.Winfrey.

Meghan papasakojo, jog karališkojoje šeimoje nerimauta, ar labai tamsi bus jos pirmagimio oda. Anot jos, Harry jai atskleidė, jog dar prieš poros pirmagimio gimimą 2019 metų gegužės 6 dieną būta pokalbių apie Archie išvaizdą.

Tiek Harry, tiek Meghan atsisakė įvardyti apie tai kalbėjusį karališkosios šeimos narį, tačiau O.Winfrey pirmadienį pareiškė, jog princas jai pasakęs, kad 94 metų karalienė ir jos 99 metų sutuoktinis princas Philipas apie tai nekalbėję.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai