„Baimės akių“ dalyvėms teks laižyti žmogaus ranką

Laidos „Baimės akys“ dalyvei teko liežuviu paliesti žmogaus ranką. / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-05 11:19
TV3 emocijų laidoje „Baimės akys“ šį antradienį su vaizduotės demonais susidurs keturios itin spalvingos dalyvės – Edita, Indrė, Jūratė ir Viktorija.

Moterys laidos kūrėjus nustebino dar atrankose. Viena jų, Joniškyje gyvenanti Viktorija, laidoje prisipažins, kad nevengia ekstremalių pojūčių, o kai pratybose su Krašto apsaugos savanoriais jai miegant lauke į nosį įkando milžiniška žiurkė, šių gyvūnų ji visai nebegali pakęsti. Ar Viktorijai teks darsyk susitikti su šiais graužikais?

Emocijų šou „Baimės akys“ dalyvių lauks trys iki ašarų juokingos užduotys. Viena jų – „Ilgas liežuvis“ – taps bene seksualiausia, nes dalyvėms vien tik liežuviu reikės atpažinti įvairiausius daiktus, tarp kurių: kokoso riešutas, citrinų sultys, tualetinis popierius ir žmogaus ranka...

Kitoje užduotyje moterų lauks maudynės su „monstrais“. Aklinoje tamsoje emocijų šou žaidėjos sėdėdamos milžiniškuose akvariumuose sulauks netikėtų draugų – šįsyk tai bus žaisliniai ančiukai, žalčiai ir... gyvas karpis. Viena žaidėjų, nepabūgusi monstrų ir teisingai įvardijusi maudynių draugus, taps žaidimo nugalėtoja.

 „Baimės akys“ – antradienį, 20.30 val., per TV3.

Žmonės.lt
Temos:
TV3 Baimė Aktualu

Naujausi straipsniai