Baigėsi antras „Eurovizijos“ pusfinalis: kaip keičiasi I. Zasimauskaitės pozicija?

Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą buvo surengtas antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis, per kurį pasirodė dar 18 konkurso dalyvių. Jam tebevykstant lažybininkų prognozės dėl nugalėtojo pradėjo kisti: kai kurie favoritai smigo žemyn tarsi inkaras, atsirado nauji lyderiai.

EUROVIZIJA 2018

  • Gegužės 12 d. vyksiančiame finale Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“ pasirodys ketvirtu numeriu.
  • Po pirmojo pusfinalio į finalą pateko: Austrija, Estija, Kipras, Lietuva, Izraelis, Čekija, Bulgarija, Albanija, Suomija ir Airija.
  • Po antrojo pusfinalio į finalą pateko: Švedija, Serbija, Moldova, Vengrija, Ukraina, Australija, Norvegija, Danija, Slovėnija, Olandija.
  • Vargti pusfinaliuose nereikia ir tiesiai į finalą keliauja konkurso šeimininkė Portugalija, Italija, Didžioji Britanija, Ispanija, Vokietija ir Prancūzija.

O kaip pasikeitė Lietuvos atstovės Ievos Zasimauskaitės padėtis lažybininkų lentelėse? Ganėtinai silpni antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio pasirodymai nulėmė, kad Ieva šoktelėjo į viršų per vieną vietą ir dabar lažybininkų lentelėse užima ketvirtąją vietą. Ją lenkia tik Kipro, Izraelio ir Prancūzijos atstovės.

Tuo tarpu iki šiol antroje vietoje karaliavęs Norvegijos atstovas Alexanderis Rybakas, 2009-aisiais surinkęs rekordinį eurovizinių balų skaičių su daina „Fairytale“, po pasirodymo nukrito į aštuntą vietą.

Nepasisekė ir Filipo Kirkorovo auklėtiniams iš Moldovos – iki pasirodymo aštuntą vietą užėmusi grupė „DoReDos“ dabar yra 16-i. Iš septintos vietos į devintą krito mūsų kaimynai estai, juos aplenkė kol kas dar nepasirodę italai ir vokiečiai.

Žmonės.lt primena, kad gyvi pasirodymai daro ypač didelę įtaką lažybininkų prognozėms, atspindinčioms žiūrovų simpatijas. Prieš lipdama į sceną I.Zasimauskaitė buvo 22 lentelės vietoje, tačiau širdį virpinantis lietuvės numeris iškėlė ją į stipriausiųjų penketuką.

Kol kas „Eurovizijos“ scenoje gyvai dar nepasirodė konkurso šeimininkai portugalai ir didysis penketas, kuriam vietą finale garantuoja didelis mokestis: Italija, Didžioji Britanija, Ispanija, Vokietija ir Prancūzija.

Šalių, dalyvausiančių „Eurovizijos“ finale, pasirodymų tvarka:

01. Ukraina

02. Ispanija

03. Slovėnija

04. Lietuva

05. Austrija

06. Estija

07. Norvegija

08. Portugalija

09. Jungtinė Karalystė

10. Serbija

11. Vokietija

12. Albanija

13. Prancūzija

14. Čekija

15. Danija

16. Australija

17. Suomija

18. Bulgarija

19. Moldova

20. Švedija

21. Vengrija

22. Izraelis

23. Nyderlandai

24. Airija

25. Kipras

26. Italija

Skaitykite daugiau