Baibos Skurstenes atostogos Egipte: povandeninis Raudonosios jūros pasaulis, Sachara ir egiptietiška Venecija

Baiba Skurstene ir Mykolas Serdiukas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-23 11:19
Dainininkė Baiba Skurstene kartu su mylimuoju Mykolu Serdiuku savaitę viešėjo Egipte, Hurgadoje, kur lepinosi kaitria atostogų saule. Puikus oras, ekstremalios pramogos ir jokių rūpesčių – po savaitės svetur Baiba namo grįžo pailsėjusi, o kelionės įspūdžiais dalijasi su Žmonės.lt skaitytojais.

Egipte Baiba lankėsi jau trečią kartą, tačiau Hurgadoje – pirmą. Anksčiau visad rinkdavosi atostogas Šarlm el Šeiche. Šįkart kartu su mylimuoju Mykolu ji Egipte atostogauti nutarė dėl čia vyraujančių orų – sako, per Velykas oro temperatūra pasiekė net +36 laipsnius. 

„Ilgai galvojome, kur važiuoti – svarstėme apie Maltą, Kretą, Ispaniją... Tačiau aš labai norėjau, kad būtų šilta, būtų galima gulėti prie vandens, maudytis jūroje, todėl ir vykome į Egiptą“, – Žmonės.lt pasakoja Baiba. Pati ji svečioje šalyje norėjo ramiai pailsėti, o Mykolas troško aktyvesnių atostogų. Pora rado kompromisą – ir patinginiavo, ir paturistavo.

Egipte jiedu išbandė kelias pramogas, viena jų – paviršinis nardymas. „Raudonojoje jūroje povandeninis pasaulis – vienas įspūdingiausių. Mano draugas, priešingai nei aš, nemėgsta pasyvaus poilsio, todėl kol aš ilsėjausi prie jūros, jis žiūrėjo į žuveles. Jų ten – milijonai. Tokių egzotiškų, įvairiaspalvių nebuvome matę“, – pasakoja Baiba, kuri ilgainiui ir pati ryžosi išbandyti nardymą. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Baiba ir Mykolas išbandė ir ekstremalesnę atrakciją – sėdę ant keturračių vyko į Sacharos dykumą. Tiesa, ši pramoga Baibą šiek tiek nuvylė.

„Mums nė neleido įsibėgėti, todėl, sakyčiau, pramoga buvo šiek tiek nuobodoka. Prie kai kurių moterų važiuojant prisėdo instruktoriai. Ir prie manęs panoro sėsti jaunas berniukas. Sakiau jam, kad man pagalbos nereikia – juk moku vairuoti, tačiau jis nepasidavė. Matyt, norėjo tiesiog pasėdėti šalia šviesiaplaukės merginos“, – juokiasi dainininkė.

Vis dėl to pats ekstremaliausias nuotykis, anot jos, tai važiavimas su vietiniais vairuotojais. „Ekstremaliausia pramoga Egipte – važiavimas taksi. Jokių taisyklių ten nėra: vairuotojams neįdomu, kas vyksta gatvėje, jie nieko nepraleidžia, jei atsitrenkę apgadina automobilį, tik pasižiūri, ar nesmarkiai, ir važiuoja toliau“, – sako Baiba, tai patyrusi savo kailiu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Didelį įspūdį įsimylėjėliams paliko apsilankymas El Gouna miestelyje, kuris vietinių vadinamas egiptietiška Venecija. „Miestelis pastatytas ant vandens, jame labai daug jachtų. Tai prabangus kurortas, kuriame lankosi pasiturintys arabai – jų jachtos kainuoja milijonus... Miestelis man pasirodė labai gražus, be to, akylai saugomas – įvažiuojant į jį visus tikrino su šunimis, ieškojo sprogmenų“, – stebisi Baiba. 

Paklausta, ar domėjosi Hurgados naktiniu gyvenimu – šėliojo klubuose, šoko diskotekose – Baiba sakė nesanti linkusi naktinėti. „Ne to ten važiavome. Norėjome pailsėti“, – sakė ji. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nors kartu su Mykolu ji apsistojo 5 žvaigždučių viešbutyje, liko juo šiek tiek nusivylusi. „Tam, kad viešbučio restorane gautume mėsos, turėjome stovėti eilėse, ir viskas – vos dėl vieno gabalėlio. Jei paprašydavome antro, jį į lėkštę dėdavo labai nenoriai. Pasijautėme kaip kokiais tarybiniais laikais“, – apgailestauja ji ir tikina, kad, pavyzdžiui, Turkijoje net ir prastesniuose viešbučiuose sąlygos buvo geresnės. 

Graži, ilgakasė, šviesiaplaukė mergina – žvelgdami į Baiba egiptiečiai turėjo, kur paganyti akis. „Kadangi buvau su draugu, niekas prie manęs nelindo. Tuo labai džiaugiuosi. Tačiau patirties turiu iš anksčiau: kai Egipte atostogavau su šeima, sulaukiau labai daug dėmesio – kupranugarius už mane siūlydavo, sakydavo, kad gražios akys. Tiesa, kai šįkart su Mykolu vykome namo, oro uosto darbuotojas, pažiūrėjęs į mano pasą, pasakė „Baiba, aš tave myliu!“. Juokdamasi atsakiau, kad dabar turės peštis su mano vaikinu, o jis tik atrėžė: „Man jo nereikia, man reikia tavęs“. Smagiai pasijuokėme“, – kikena ji.

Namo į Lietuvą Baiba parsivežė tradicinės egiptiečių arbatos, aliejų kūnui. „Kadangi jau esu buvusi Egipte, nieko sau per daug nepirkau – tiesą sakant, ten ir nėra ką pirkti“, – sako dainininkė. Darkart grįžti į Egiptą ji nebenorėtų – jau prisibuvo, nebent tik žiemą šaltis pernelyg atsibostų. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai