Baibos mokinys Žygimantas Gečas vaikų gynimo dienos proga dovanoja dainą

Žygimantas Gečas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-01 13:06
Birželio 1-oji diena ne tik praneša apie vasaros pradžią. Šią dieną yra minima ir vaikų gynimo diena, kurios proga pasveikinti visus mūsų mažuosius ateities kūrėjus nusprendė ir dainininkas Žygimantas Gečas.

Pasitelkdamas būrį mažųjų padėjėjų, „X Faktoriaus“ žvaigždė – Žygis, nusprendė skirti dėmesį vaikams ir parodyti, kad jie – svarbi visuomenės dalis: „Vaikai yra mūsų pasaulio geroji pusė. Jie dažniau nei mes, suaugusieji, šypsosi, daugiau juokiasi, tačiau kartais yra mažai pastebimi, -atvirauja atlikėjas, – Birželio 1 diena – Tarptautinė vaikų gynimo diena – puiki proga parodyti bent keletą tų nuostabių vaikų, kurie yra taip šalia mūsų!“.

Žinoma, daina gali pasirodyti ir girdėta, nes tai praeitų metų Eurovizijos nugalėtojo, Manso Zelmerlowo, kūrinys, kuris Žygiui pasirodė labiausiai tinkamas vaikų dienos proga: „ Iš tiesų šią daina pasirinkau gana atsitiktinai. Lankau vokalo pamokas pas Baibą Skurstenę-Serdiukę, o per jas ji man rekomenduoja pamokų pabaigoje padainuoti vieną ar kitą dainą, – pasakoja Žygis, – Viena jų buvo „Children of Tomorrow“, kuri mus abu labai „užkabino“. Daina yra tikrai neypatingai žinoma, tačiau labai jauki, turinti savo šarmą, todėl ir nusprendėme ją pasirinkti“.

Tačiau kas gi tie šaunūs pritariamieji vokalai? „Mūsų kelius suvedė ta pati mokytoja Baiba Skurstenė-Serdiukė, – neslepia dainininkas, – O mano pagalbininkai klipe yra jos auklėtiniai – Vilniaus Tarptautinės mokyklos vaikų choras! Labai smagūs vaikai, kurių talentu negalima abejoti. Linkėjimai Jums – Daniel, Sonja, Gerda, Alisa, Sofia L, Sofia P, Sofija, Veronika, Rusne, John Danielius, Eva, Andreas Jonas, Nikiforos, Sheli, Inmaculada, Bernardas, Vėjas, Daina, Petras ir Joe!“, – su pasididžiavimu apie mažuosius padėjėjus kalba Ž.Gečas.

Įkvėptas gražaus kūrinio ir šaunaus laiko dainuojant, Žygis atvirauja, kad jau netrukus klausytojams įteiks naują staigmeną – savo naująjį kūrinį: „Užtenka tyliai sėdėti, reikia veikti! Kaip bebūtų, labai myliu muziką ir supratau, kad be jos gyventi man yra labai sunku, todėl sėdau prie kūrybos lapo ir jau greitai pristatysiu jausmingą savo kūrybos dainą“, – planus atskleidžia atlikėjas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai