Baibos ir Mykolo Serdiukų šeimoje – naujas jos narys Pedro

Baiba Skurstene-Serdiuke / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-04 18:57
Didžiuliame name neseniai įsikūrę Baiba ir Mykolas Serdiukai nusprendė, kad jų greit pagausėsiančiai šeimai reikalingas ir naminis gyvūnas. „Esu šunų žmogus, o vyras prijaučia katinams. Nusprendėme, kad vis dėlto įsigysime kačiuką. Jam reikia šiek tiek mažiau dėmesio ir laiko, kurio mums visuomet trūksta“, – Žmonės.lt pasakojo Baiba.

Katinas, kurį pora pavadino Pedro, Baibos namuose atsirado visai netikėtai. Moters mokinės augintinė atsivedė mažylių ir juos ši vėliau nusprendė padovanoti gyvunėlius mylintiems žmonėms.

„Rainiuko mama – Siamo grynaveislė, o tėtis nežinomas. Tačiau šis katinas labai draugiškas ir mielas“, – pasakojo jau greit kūdikio susilauksianti B. Skurstene-Serdiukė.

Our new family member -Pedro the cat #family #newhome #familymember #instacat #3monthsold ????

A post shared by Baiba (@baiba_serdiuke) on

Paklausus, kas kačiukui išrinko tokį įdomų vardą, Baiba pasidalijo linksma istorija. Pasirodo, iš pradžių visi manė, kad tai katytė ir ji turėjo būti Pepė. Paaiškėjus, jog visgi tai patinėlis, teko keisti vardą.

Moteris džiaugėsi – namuose tuoj bus visas komplektas. Laiminga šeima: sūnelis, vyras ir augintis. Ko dar galima norėti?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai