Baibai Skurstenei-Serdiukei naujieji atneš dovaną: laukiasi antro vaiko

Baiba Skurstene-Serdiukė laukiasi antros atžalos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-08 11:00
Baibos ir Mykolo Serdiukių sūnus Antanas netrukus turės seserį arba brolį – Baiba vėl laukiasi.

Prieš Naujuosius metus užbaigusi visus muzikinius pasirodymus, Baiba Skurstene-Serdiukė šios savaitės žurnale „Žmonės“ prisipažįsta pasiruošusi motinystės atostogoms. 

Serdiukų šeimoje antrasis mažylis buvo planuotas ir labai lauktas.

„Sužinojęs apie vaiką Mykolas be galo apsidžiaugė. O ir mažasis Antanas jau pratinasi prie minties, kad turės sesę arba brolį“, – sako Baiba. 

Baibos ir Mykolo pirmagimiui Antanui – dveji. Tėvai džiaugiasi, kad tarp vaikų amžiaus skirtumas bus nedidelis, o Baiba dar ir priduria, kad didesnei šeimai dabar pats metas:

„Kuo toliau, tuo fiziškai tą padaryti man būtų sunkiau, juk aš jau ne 20-metė“, – šypsosi ji.

Atlikėją šiuo metu labiausiai stebina ir maloniai nuteikia Antano reakcijos. „Sūnui sakome, kad reikia elgtis atsargiai su mamos pilvuku, kad ten – kūdikis, Mykolas taip pat Antanui rodo pavyzdį. Buvo labai miela, kai neseniai darželio auklėtoja man papasakojo, kad pietų miego sūnus paskutiniu metu sako einantis kartu su leliuku, ko anksčiau tikrai nedarydavo.“

Daugiau apie Baibos ir Mykolo laukimo laikotarpį – naujausiame žurnalo „Žmonės“ numeryje.

Žurnalas „Žmonės" Nr.2

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - pokalbis su muzikinio projekto „X Faktorius" nugalėtoja Milda Martinkėnaite, pažintis su „Continental Automotive Lithuania" vadovu Shayanu Ali ir jo žmona Marija, prisiminsime Anapilin išėjusį aktorių Remigijų Sabulį ir sužinosime, ką Lietuvoje kelis mėnesius veikė JAV gimęs ir augęs Tomas Kudirka - Vinco Kudirkos giminaitis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai