Baiba su vaikų choru „Vis” pristato šventinį kūrinį gestų kalba

Baiba Skurstene-Serdiuke / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Likus kiek daugiau nei savaitei iki Kalėdų ir dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė pristato kalėdinį kūrinį, atliktą kartu su vaikų choru „Vis”.

„Visų meniškų profesijų atstovams šis metų laikas – daugiausiai darbų su savimi atnešantis metas, tačiau man vistiek norisi bent keletui šventinių dienų sustoti ir pagalvoti apie tikrąsias gyvenimo vertybes bei skleisti ramybę ir meilę”, – mintimis apie kalėdinį laikotarpį dalinasi dainininkė.

Gražiausias šventines emocijas Baiba Skurstene-Serdiukė šiemet įamžino kartu su savo auklėtiniais, choru „VIS”, su kuriuo savaip perdainavo dainininkės Jordin Sparks kūrinį „This Is My Wish”.

Baiba ir choras „Vis“ – This Is My Wish

„Niekas nėra tyriau už vaikus, už jų juoką ir besidžiaugiančius veidukus”, – bendru darbu su auklėtiniais džiaugiasi dainininkė.

Šiandien pristatomame vaizdo klipe dainą, kartu su Baiba ir choru „VIS” gestų kalba atlieka ir Karina Kulevičienė – Vilniaus apskrities gestų kalbos centro darbuotoja.

„Ši daina man – turinti labai gražią mintį ir norėjosi, jog ją suprastų visi, nepamiršti nė vieno, todėl dainuodami angliškai, dainą atliekame dar ir tarptautine gestų kalba”, – apie gražią dainos pristatymo idėją pasakoja atlikėja.

Skaitykite daugiau