Baiba Skustene-Serdiukė: „Šiuo gyvenimo etapu man padeda auklė ir vyras“

Muzikos projektų agentūros „Rootslive“ 11-ojo sezono pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienio vakarą muzikos projektų agentūra „Rootslive“ Vilniuje pristatė 11-ojo sezono programą. Baiba Skurstene-Serdiukė „Tamstos“ klube be galo jaudinosi. Mažametį sūnų Antaną auginanti moteris tik vakar parskrido iš JAV, o šiandien jau lipo ant scenos Vilniuje: „Šiuo gyvenimo etapu man padeda auklė ir vyras“, – atviravo Baiba.

Kasmetinėje muzikantų šventėje, vykusioje klube „Tamsta“ netrūko žinomų veidų. Apsilankė atlikėjai Jurgis Brūzga, Monika Liu, Rūta Žibaitytė, Daiva Starinskaitė, Augustė Vedrickaitė ir kiti. Čia dar prieš koncertą labai jaudinosi ir latvė Baiba Skurstene-Serdiukė.

Praėjusią savaitę Baiba pirmą kartą lankėsi Amerikoje. Čikagoje moters laukė gerbėjai. „Dainavau lietuviams, bet... Ne lietuvių kalba“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt juokėsi žinoma moteris. Šiandien ji prisipažino nesijaučianti labai gerai:

„Truputį peršalau, tačiau atlikėjai neturi laisvų dienų ir esu laiminga su kiekviena akimirka, praleista scenoje. Labai tikiuosi, jog vyras ateis pažiūrėti koncerto, o mažąjį Antaną nesunkiai į lovytę paguldys auklė.“

Muzikos projektų agentūros „Rootslive“ 11-ojo sezono pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.

Po sūnaus gimimo Baiba kurį laiką pasitraukė iš dainavimo, tiesa, net besirūpindama Antanu, radusi laisvą valandą ji užtraukdavo dainą, nusifilmuodavo ir įrašu pasidalydavo socialinėje erdvėje.

„Sunku atsakyti į klausimą, ar iš tų mamų, kurios negali gyventi be scenos. Nepasakyčiau. Juk gyvenau, kol Antanas buvo kūdikis. Vėliau suradome puikią auklę, kuri šiek tiek padeda, bet su sūnumi laikas dėl to nenukenčia. Jis pats svarbiausias“, – pasakojo Baiba.

Iš Čikagos į koncertą Vilniuje, galima sakyti, tiesiai atskridusi Baiba neslėpė, kad JAV jai labai patiko: „Neturėjau daug laiko, vos penkias dienas, bet to užteko pasigėrėti gražiausiomis Čikagos vietomis bei susipažinti su nuoširdžia amerikiečių kultūra. Ten viskas laisviau, drąsiau.“

Muzikos projektų agentūros „Rootslive“ 11-ojo sezono pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.

Šį vakarą Baibos koncerto laukiantys gerbėjai nežinojo, jog dainininkė peršalusi, bet su liga ir savo darbu ji tvarkėsi puikiai.

„Jaudinuosi, skubu, verčiuosi per galvą, jog viską spėčiau, nenoriu nuvilti“, – prieš koncertą sakė Baiba.

„Rootslive“ 11-ojo sezono pristatymo koncerte, dvejose scenose pristatyti naujausi, ateinančiam sezonui skirti gyvos muzikos projektai, kurių pagrindinės atlikėjos – Daiva Starinskaitė („Keymono“) ir Baiba Skurstene-Serdiukė.

Scenoje pirmą kartą buvo gyvai atliekta šokių muzikos programa „Rhythm is a Dancer“ . Taip pat apsilankiusieji išgirdo naują, šokiams skirtos elektroninės muzikos duetą „Keyper“.

Primename, kad agentūra „Rootslive“ organizuoja išskirtinius gyvos muzikos projektus, privatiems verslo ir asmeniniams renginiams. 

Muzikos projektų agentūros „Rootslive“ 11-ojo sezono pristatymas (46 nuotr.)
+40
Skaitykite daugiau